Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek adjak még babás...

Szerintetek adjak még babás dolgokat a barátnőmnek vagy ne?

Figyelt kérdés

Két fiam van és úgy adódott a sors, hogy a legjobb barátnőm is babát vár, méghozzá kisfiút.

Fél év lesz az ő fia és az én legkisebb fiam között.

Mi már több gyereket nem tervezünk, így elég sok mindent már odaadtam nekik.

pl. pelenkakuka, rengeteg kinőtt eldobható pelenka (gazdaságos pelenkák, nem márkásak!), mellszívó, tárolóedények, kis ruhák, stb.


Egyik sem leharcolt, minden újszerű állapotú. A ruhák is jó minőségűek, alig voltak a kisebbik gyermekemen.

Mivel tisztában vagyok az árakkal, így ezzel próbálok nekik segíteni. Tehát, amit nem muszáj, ne vegyenek meg.

pl.légzésfigyelő: mire megszületik a pici, pont akkor szeretném az én fiamnál elhagyni a használatát.


Eleinte nagyon örült a kis dobozoknak. Eddig kb.30 doboznyi cumót vittem át hozzájuk. Viszont a hétvégén úgy vettem észre, hogy nem igazán szívből fogadja el az ajándékokat.

Nekem igen rosszul esik, mivel ezeket mind eladhattam volna simán, mégis gondoltam/gondolok rájuk is.


Ti a helyemben erőltetnetek még a "dobozokat átviszem telepakolva hasznos cumókkal" vagy sem?!


2014. júl. 9. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
8-as vagyok. Szerintem akkor tényleg arról lehet szó, hogy már sok nekik amit átvittél és kellemetlenül érzik magukat miatta...de lehet csak rossz napja volt.
2014. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amikor valakitől nagyon sok mindent kapok és már kellemetlenül érzem magam, akkor én is szoktam így viselkedni.. tudom, hogy nem szép, csak már nagyon kellemetlen. Pedig a másik meg szívesen adja..
2014. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!