Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az durva ha papíron elválunk...

Az durva ha papíron elválunk azért hogy sikerüljön saját lakást venni?

Figyelt kérdés
a válság idején szerettünk volna nagyobb otthont vásárolni de nem jött össze:( és most elég kilátástalan a helyzet,már erre a lehetősérge is gondoltunk...
2010. jan. 6. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan csináljátok meg! Valahogy túl kell élni, ha a világ ellenünk van, sajnos :(
2010. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem.

Amúgy ez a házasság dolog tök felesleges, mi 18 éve élünk együtt papír nélkül, van 2 gyerekünk.

2010. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy kimennek ellenőrizni,de sokmindent nem tehetnek,még ha nyilvánvaló az együttélés akkor sem.A multkor olvastam,hogy egy ilyen esetben kimentek az önkormányzattól egy családhoz akik állítólag külön éltek.A férjet gatyában találták ahogy feküdt az ágyon és leste a TV-t.Azt mondták,hogy szerelte a csapot,vizes lett a ruhája,arra vár,hogy száradjon....

Semmit nem tehettek...

2010. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mi 6 év után házasodtunk össze,azóta újabb 6 év eltelt..van 3 gyermekünk.szóval sztem elég erős a kötelék közöttünk és nem a házassági anyakönyv miatt.
2010. jan. 6. 15:52
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi rossz nincs!Ha így hozta az élet akkor ezt kell tenni.ennél tényleg rosszabb az ha valaki albérletből albérletbe tengődik!Amúgy egyedülállóként könnyebb lakást venni?
2010. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nekem nem biztos de a férjemnek igen.Én max pályázhatok szoc lakásra,azt könnyebb egyedülállóként megszerezni az biztos.De nálunk inkább a férjem venne lakást vagy házat mint egyedülálló,igy semmiképpen nem boldogulunk sajnos.

Még egy kérdés...ha esetleg a válás mellett döntünk akkor én lemondhatok a gyerektartásról?csak azért kérdezem mert ha a bank esetleg problémázna akkor ez ne legyen gond nála.

2010. jan. 6. 15:57
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
Újra össze lehet házasodni, majd...
2010. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!