Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az durva ha papíron elválunk...

Az durva ha papíron elválunk azért hogy sikerüljön saját lakást venni?

Figyelt kérdés
a válság idején szerettünk volna nagyobb otthont vásárolni de nem jött össze:( és most elég kilátástalan a helyzet,már erre a lehetősérge is gondoltunk...
2010. jan. 6. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de nekem ez valóban durva. Persze, hallottam már hogy ilyen vagy olyan ok miatt színleg elvált 1-1 ismerősöm. Nem ítélkezem, mert nem tudom, milyen helyzetbe kerülök a továbbiakban. De számomra ez a lépés csakis a legeslegutolsó utáni lépés lehetne.
2010. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a papír nem jelent semmit, az érzések a fontosak. szerintem nem gáz. vannak ismerőseim akik azért vállaltak gyereket, hogy legyen szocpol. ebben sem tartottam semmi kifogásolnivalót.
2010. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Felénk(Borsodban) sokan csinálják ezt, még a gazdag kivagyok-mivagyok emberek is, csak nem mondják senkinek, hogy elvannak válva. Kapják a pénz, segélyt vagy támogatást és mégis együtt élnek boldogan.

Tehát szerintem nem durva.

2010. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem, hogy amúgy is szerettek volna gyereket, de a szocpol miatt felgyorsultak az események. (azért a válaszomat utólag visszaolvasva kicsit gáz mégis :D)
2010. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
megint én:a gyerekes dolog, a válásos szerintem nem
2010. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én szomorúnak tartom az ötletet is de mivel így hozta a sors,meg ez a szerencsétlen nyomi világ,és mivel a bankok és az állam nemhogy segitené az embert még akadályozza,és nem albérletben szeretném nevelni a gyerekeimet,már csak ez jutott eszembe.:(
2010. jan. 6. 15:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel kötél szakad akkor megtenném.De ha minden kötél szakad akkor megtenném.Hallottam olyanokról akik azért váltak el,hogy kettő szolgálati lakást kapjanak,aztán meg megvették fillérekért.Én is egy ilyen volt honvédségi potyalakásban élek,igaz ezt nem mi szereztük.És olyanokról is hallottam akik akkor válnak el amikor a gyerekek fősulira mennek,ugyanis így több az ösztöndíj,és talán kevesebbet is kell fizetni.

Ha megcsináljátok, akkor ne mondjátok el senkinek,hogy elváltatok,akkor nem zavar úgy benneteket sem.

2010. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy a házasságotokat a papír tartja össze.ha nincs más lehetőség akkor a reális cselekedet ha papíron elváltok.
2010. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vok,bocsi a bugyuta mondatokért a hüle macska ráfeküdt az egérre miközben írtam.:)

Helyesen az első mondat:engem speciel zavarna,ha ilyenért elválnék,de ha minden kötél szakad akkor megtenném.

2010. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és ilyen esetben nem ellenőrzik hogy valóban egyedül élek e tovább vagy ilyesmi?
2010. jan. 6. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!