Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Maja és Boróka nevekről...

Maja és Boróka nevekről vélemény? Vezetéknév Varga.

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A Maja tetszik, nagyon szép név.De a Borókáról a bokor jut eszembe.
2014. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Mindkettö borzasztó magában is, de Varga névhez még inkább!
2014. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Áááá a Maja nagyon rossz(szerintem) a Boróka jobb szerintem ismerek egy Borókát nagyon aranyos és szép:)
2014. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Alapból a Maját tartom jobb névnek, de a Varga mellé nekem olyan semmilyen, befejezetlen....én Varga Maja Borókát adnék a helyetekben.
2014. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem mindkettő eléggé kedvenc nevem és szerintem a vezetéknévhez is illenek (és ahogy valaki írta, első és második névként is jók együtt, pedig nekem alapból nem tetszik a két keresztnév).
2014. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szép név mind2, de nekem a vezetéknévvel a Boróka dallamosabb. A Varga Maja csupa "a" betű, kicsit rövid is, ezért nekem kiejtve kicsit olyan, mintha egy szó lenne az egész név. De akármelyiket választjátok is, nagyon szép neve lesz :)
2014. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Rajzfilmfiguráknak adsz életet??
2014. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Szép nevek.

Varga Maja: nekem a vezetéknévhez nem passzol a sok A betű miatt olyan furcsán hangzik.

Varga Boróka: ez jobb az előzőnél szerintem, mégpedig azért, mert a két szótagú vezetéknévhez a hosszabb keresztnév jobban illik, valamint a magánhangzók se rímelnek, így nem válik komolytalanná. :)

2014. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!