Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyik pillanatban akár már...

Egyik pillanatban akár már most babát vállalnék, másik pillanatban még legalább 2-3 évet várnék. Ez normális?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, a párom 30, saját lakásban élünk, saját autóval, mindketten dolgozunk, szóval jöhetne a baba. Mégis, még várunk, az esküvőnk jövőre lesz, eddig úgy volt, hogy utána elkezdünk próbálkozni, de most úgy érzem, hogy várnék még egy kicsit. Máskor meg hetekig el sem tudom terelni a gondolataimat a babáról, annyira szeretném.

Lesz valamikor, hogy ez egy kicsit letisztul?


2014. jún. 24. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pár év múlva biztos, de amíg nem vagy halálbiztos abba, hogy akarod, addig inkább ne..

Biztos sokan átmennek ezen, mert még nem teljesen készek rá. Várj még egy picit aztán majd letisztul a dolog.

2014. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rejtjel ***** válasza:
24%
Soha az életben nem leszel benne 100%-ig biztos. Nincs mire várni,vágjatok bele :) Én megtettem , kétszer is, és nem bántam meg :)
2014. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!