Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisvakond, Fifi, Pony mesék...

Kisvakond, Fifi, Pony mesék milyen életkortól valók? Egyáltalán hány hónapos jobban mondva éves kortól lehet a gyerekeknek néha néha mesét nézni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam jó lenne hogy összebújunk a hideg estéken és egy-egy részt megnéznénk. Nekünk nincs mesecsatornánk.
2010. jan. 4. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A Kisvakond meg a Fifi sztem már kb 2 éves kortól, a Kicsi pónik inkább 3 éves kortól,mert az már "rendes" rajzfilm.

A lányaimat bő két éves korukig nem is érdekelte a tévé,az előtt nem nagyon érdemes szerintem tévézni.

2010. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kislányom 21 hónapos, a kisvakondot konyvben imádja, a FIFI pedig mindenhogy a kedvence. Szereti nézegetni a meséket és már plusbe is kellett venni, azzal alszik. szerintem napi fél, 1 ora nem árt, már csak azért sem, mert nem koti le oket tartósan. A lányom is nézi valameddig, aztán otthagyja és valami mással foglalkozik, de ha ki akarom kapcsolni, akkor újra az lesz a legfontosabb és nézi valameddig. :-)
2010. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pónis agyatlan mese, azt ne nézzétek! Olyan jelenetek vannak benne, hogy én is félek tőle, nemhogy egy kisgyerek.


Fifi, kisvakond elmegy, bár a vakondosnak is vannak igen érdekes részei (pl. születés). Szerintem 2,5-3 éves kor körül lenne szabad elkezdeni a mesenézést. De ha még később, abból baja nem lesz a gyereknek, nem marad el a fejlődésben tőle, az tuti!

2010. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amióta a baba megvan, mi annyira nem nézünk tévét, hogy azon gondolkodom, lemondom az előfizetést. Szerintem a babával sem fogunk tévét nézetni, még jópár évig. Nem akarjuk a fantáziáját egy szűk vágányra terelni, amit a rajzfilmek behatárolnak. Sajnos amikor közösségbe fog menni, ahol a többi gyerek tévét néz, kénytelenek leszünk mi is engedni, de addig ha ő nem kéri, mi nem fogjuk leültetni a tévé elé.
2010. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 penzesj válasza:

Sziasztok!


Van egy oldal ahol mindenféle jó kis mesefilmet le lehet tölteni, többek között a kis vakondot, a fifit, Dórát...

Nézzétek meg!

[link]

2011. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!