Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmesélitek a gyerekeitek...

Elmesélitek a gyerekeitek vicces beszólásait?

Figyelt kérdés
Az én lányom 3 éves és néha olyanokat mond, hogy alig birom abbahagyni a nevetést. Van amikor összekeveri a szavakat és mást mond helyette, vagy amikor egy szót úgy mond ahogy megértette és amúgy semmi értelme nincs. Ha nektek is van hasonló történetetek akár nagy, akár pici gyerekeitekkel írjátok le, had nevessünk egyet :) !
2010. jan. 1. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem anyukám régen gyűjtögette a vicces beszólásaimat. A kedvence az amikor kb 4-5 éves koromban karácsonykor azt mondta, h gyorsan szedjük le a karácsonyfáról a díszeket, mielőtt a Jézuska elviszi egy másik házba, és azok veszik le :) [a karácsonyfadíszeket, mert ugye aztmondták nekem, h a Jézuska hozza a karácsonyfát, én meg azt hittem, hogy más családhoz is elviszi a mi karácsonyfánkat :D]

Meg uncsitesóm 1-2 éves korában "kopasz" volt, és a másik unokatesóm meg úgy hívta, h Topaszka [igaz ez nem az én beszólásom, de szerintem aranyos]. :)

2010. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Wc-n ülve 2,5 évesen, csobbanás után: Ő-Tyűűűűű!!!!Tüzijáték volt!!!!

kérdem:- hol? Mikor?

Ő:- Itt alattam! De jó volt!

2010. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron,simogatja mellkasán a csípését és okosan néz

-Anya! Olyan a szúnyog csípésem, mint a cicim....(itt hatásszünet)...hegye.

2010. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!