Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmesélitek a gyerekeitek...

Elmesélitek a gyerekeitek vicces beszólásait?

Figyelt kérdés
Az én lányom 3 éves és néha olyanokat mond, hogy alig birom abbahagyni a nevetést. Van amikor összekeveri a szavakat és mást mond helyette, vagy amikor egy szót úgy mond ahogy megértette és amúgy semmi értelme nincs. Ha nektek is van hasonló történetetek akár nagy, akár pici gyerekeitekkel írjátok le, had nevessünk egyet :) !
2010. jan. 1. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a kisfiam 2 éves, és még nem nagyon beszél, kicsit későn kezdte, de már egyre több szót tud. Ezért még nem születtek olyan igazi vicces beszólások, de tegnap előtt mondott egy nagyon jópofát :) A lényeg, hogy okos fejemmel csillagszórókat aggattam az ablakkeretre (ami fából van, és fehérre festve) és meggyújtottam. Na most van rajta 5 fekete csík, ahol égtek a csillagszórók. Fiacskám meg nézi nézi a csíkokat rajta, aztán örvendezve megszólal: KAKIS!!!

Hát ha belegondolok, tényleg úgy néz ki:) Remélem ha jön valaki, nekik nem hívja fel a figyelmét a "kakis" ablakkeretre.

2010. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Az én fiam(2 év) mikor nézte a repülőket és meglátta a csíkot,amit maguk után hagytak,közölte,hogy az kaka.
2010. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az én lányom, elesett és megrántotta a nyakát, azt mondja megrontottam a fejemet. A gyerekpezsgőre mondta tegnap, hogy játék sör, a szaloncukor meg a csomagos csoki :) Multkor a boltba beszélgetett egy nénivel és monda a néni, hogy neki 5 lány unokája van, mire az én kislányom mondja neki, hogy nekem meg egy anyám van :)

Olyan jókat tudnak mondani, mindig elhatározom hogy leirom őket aztán majd ha nagy lesz megmutatom neki.

2010. jan. 1. 19:48
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

az öcsém 2,5éves,és most kereszteltük.van a rész,amikor a népnek mondania kell,hogy kérünk téged hallgass meg minket.erre ő spontán benyögi:"meghallgatlak"

tök ari:)

2010. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Az unokahúgom,kb 3 évesen nagyijával játszott az udvaron,sokat térdelt és mikor felállt ránézett anyámra és ezt mondta:"Nagyi nekem pezseg a lábam!" ;)
2010. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Az én lányom két és fél éves.

Ő is szokta mondani, hogy "Bezsibbadt a lábam", "Fájni fog a hátam", "Nem veszem fel, mert fájni fog a kezem".

Ha eszembe jut még írok.

2010. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

3 éves keresztfiam:

- (mondja nekem) Ne nyúlj hozzá mert te még kicsi vagy!

Húúú annyi mindent szokott mondani de most egy sem jut eszembe.

2010. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok! 3 éves fiam okos és roppant értelmes. Mostanában olyan megnyilvánulásai vannak, hogy csak kapkodom a fejem. Mai szösszenet:

-feltettük a mágneses késtárolót. Felaggattam rá a késeket, mondom hangosan, itt az egész kés-repertoár. Erre felkapta a fejét, majd felkiabál a nagyapjának: papa, gyere le, itt a repedt pohár :)

Régi családi sztorikat mesélünk karácsonykor, ő is villantani akar és elkezdi a mesét: régen, még gyerekkoromban.......

Amikor fázik fürcsi után, pizsama felvétel közben, elkezd reszketni, így szól: anya, melegíts meg, mert rezgek.

Szerencsére naponta örvendeztet meg ilyen jópofa beszólásokkal.

2010. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
nekem unokatesom kb 3 évesen mondott egy aranyosat.:D balatonon voltak, és hát inni akart volna a vizböl. anyukája mondta neki hogy nemszabad. természetesen kérdezte h miért nem? most erre mit lehetne mondani, hát koszos a viz stb meg hát belepisilnek a halak. de akkor a halak mérnem mennek ki a partra wc-re? mert nincs lábuk. jolvan. akor majd én ragasztok nekik két lábat és kisétálhatnak a partra wc-re. :D igy lehet nem tünik viccesnek de én sokat nevettem rajta.:D voltak még hasonlo megszolalásai de most perpill nememlékszek sokra.:D
2010. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó :)) A kisgyerekek tudnak érdekes dolgokat mondani amit persze tényleg komolyan is gondolnak :)
2010. jan. 2. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!