Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennétek utazóágyat csupán...

Vennétek utazóágyat csupán egyetlen 1 hetes nyaralás miatt?

Figyelt kérdés

Egy hétre megyünk nyaralni 1 évesünkkel, de kérdés, hogy megéri-e ennyi miatt utazóágyat venni. Valószínűleg utána nem használnánk kb a következő nyaralásig, mert a nagyszülőknél van kiságya a babának..

Ötleteitek vannak esetleg?


2014. máj. 31. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha biztosan nem használnátok máskor, akkor nem. Nekünk jó szolgálatot tett, abban van kinn az udvaron, vagy ha csak vendégségbe megyünk, akkor is le tud feküdni.

Esetleg kérhetnétek kölcsön valakitől addig, vagy ahova mentek nyaralni, lehet, hogy tudnak biztosítani, vagy bababoltban bérelni.

2014. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is a bérlés a megoldás! Vannak bababizományik, keress a kozeletekben egyet. De a szállót is megkerdezheted, mert sok helyen tudnak biztosítani rácsos ágyat.

Kellemes pihenést! :-)

2014. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos a szálláson nem lesz babaágy, ez biztos. Gondolkodtam rajta, hogy alhatna a nagyágyon velünk, de félek egy hét pont elég lenne ahhoz, hogy odaszokjon hozzánk, másrészt szeretnénk azért kicsit borozgatni, beszélgetni, filmezni miután ő elaludt este..


Körülnézek kölcsönözhető utazóágyak frontján mi a helyzet.

2014. máj. 31. 09:01
 4/14 Jégtánc ***** válasza:
Nincs ismerősöd akinek van utazó ágya? Nem érdemes venni ha egyébként nem használjátok.
2014. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Jégtánc ***** válasza:
* utazóágya
2014. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 zabmester ***** válasza:

Egyetlen hét használat miatt megvenni elég drága mulatság lenne, az tény. Én is arra gondoltam, hogy első körben ismerősöktől kellene megkérdezni, hogy nem tudnának-e egyet kölcsönadni, hátha van nekik.

Mondjuk ha esetleg használnátok máskor is, akkor talán megéri megvenni. Mi vittünk anno nyaraláshoz, de azt ajándékba kaptuk, viszont utána rájöttem, hogy akár otthon is praktikus lehet időnként, meg utána én sokszor elvittem akkor is, ha valami egésznapos családi program volt, hogy tudjon benne délután aludni.

2014. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs egy ismerősünknek sem olyan utazóágya, amit éppen nem is használnak...

Az is eszembejutott, hogy talán néha-néha elővennénk akár itthon is, vagy vendégségben, de ebben az esetben valami nagyon picikére összecsukhatót keresnék, mert így is alig van tárolóhely a lakásunkban .. Esetleg tudtok ajánlani valamilyen típust?Köszönöm!

2014. máj. 31. 09:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy éves volt tavaly a fiunk, mikor egy balatoni nyaralóba mentünk, ahol csak heverők voltak. Kis járókája volt még akkor és azt felkötöztük összecsukva az autó tetejére és elvittük magunkkal. Mintha a kiságyba raktam volna le este, úgy fektettem le. Beleraktam, a takarója, macija vele volt és simán elaludt! Szerintem ne vegyetek utazó ágyat csak ezért...... El fog ő aludni veled is a nagy ágyon..
2014. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Persze, tuti el fog aludni köztetek, de ez nagyon nem jó ötlet! Szerintem.

Ha bérelni nem tudsz sehol, akkor nézz szét a neten, hátha találsz jó áron olyat amit magánszemély árul.

Járókátok nincs Véletlenül? Az is megoldás lehet, amit ág egyik válaszoló írt.


(2-es voltam)

2014. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi vettünk.
2014. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!