Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi lány nevekről? Melyiket adnád a babádnak?

Figyelt kérdés

Izabella, Liza Viktória, Natália, Veronika és Szonja.

Ezek merültek fel születendő kislányunknak, de még mindig nem tudunk dönteni. Mára vagyok kiírva, lehet, hogy ezért nem jön ki az én Nevesincs Lánykám ?! :)

Érdekelne a véleményetek, mit gondoltok ezekről a nevekről?

ui: a Liza Viktória csak együtt jön szóba, mert bár a Viki magában is tetszik, anyós és sóginő is az :)

Köszi!


2009. dec. 30. 16:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem az Izabella tetszik a legjobban. A Natalia, Viktoria nalam azert lenne kizart, mert negativ emlekeket hoznak elo. A Liza es a Veronika szamomra teljesen semleges.

De ez csak az en velemenyem, raadasul nem sok tapasztalatom van noi nevadas teren, ugyanis most varom a 2. fiunkat es mi anno ugy egyeztunk meg, hogy fiu nevet keresek en (termeszetesen a ferjem ra kell hogy bolintson), mert a ferjem adna egy regota orizgetett lany nevet (ami ugy nez ki, hogy raktaron is kell maradjon).

Szoval en a fiu nevek teren vagyok profi. :-)

2009. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Natália és Veronika.
2009. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szonja
2010. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megszületett a kislányom, aki a Liza Viktória névre hallgat! A kérdésem kiírása után még napokig ment a vita, végül, amikor megállapodtunk, még aznap kirúgta a burkot és mehettünk a szülőszobára.

Így már tényleg mondhatom, addig nem jött ki, amíg nem volt neve :)

Köszönöm mindenkinek, aki elmondta a véleményét!

2010. jan. 14. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!