Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi lány nevekről? Melyiket adnád a babádnak?

Figyelt kérdés

Izabella, Liza Viktória, Natália, Veronika és Szonja.

Ezek merültek fel születendő kislányunknak, de még mindig nem tudunk dönteni. Mára vagyok kiírva, lehet, hogy ezért nem jön ki az én Nevesincs Lánykám ?! :)

Érdekelne a véleményetek, mit gondoltok ezekről a nevekről?

ui: a Liza Viktória csak együtt jön szóba, mert bár a Viki magában is tetszik, anyós és sóginő is az :)

Köszi!


2009. dec. 30. 16:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A kisbabákat mindenki becézni akarja, nekem a Szonjácska nagyon nem tetszik! De a Liza Viktória nagyon jó!
2009. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

szonyecskának becézik..., nekem nagyon szlávos... nem tetszik...


lizára és natáliára szavazok

2009. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A Viktória tetszik a legjobban, de a Liza nem igazán. A Szonja nem rossz, de nekem az eléggé semleges, én azt nem adnám. A Viktóriát adni akartam, de fiam lett.
2009. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Izabella!

Nagyon-nagyon tetszik de sajnos lenyultak elolunk.

Lehet becezni Izanak meg Bellanak.

Mondjuk most itt van ez a Twilight orulet amibe igy hivjak a foszereplot.De engem nem tartana vissza.

Kulonben mindegyik szep nev:)

Jo valogatast es ird meg legyszi h mi lett a neve.

Konnyu szulest neked:)

2009. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én Viki vagyok :), de nekem ezek közül a Szonja tetszik a legjobban, utána pedig az Izabella. Attól függ milyen a vezetéknév, rövid vagy hosszabb, mert ha hosszabb, akkor inkább a Szonja.
2009. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Viktória, Veronika és Szonja nálam csak azért nem jöhetnének szóba, mert már nagyon tucat nevek. Legyen különleges és szép neve. A Natália és az Izabella például gyönyörű nevek.

A Liza is szép, csak az már önmagában szinte becézés :)

2009. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Izabella tetszik. Van egy ismerősöm, nagyon kedves, szép csajszi. Izi a beceneve.

Liza Viktória nem tetszik.

Natália tetszik. Aranyos, becézhető név, de önmagában is szép.

Veronika elmegy, de nem igazán favorizálom.

Szonja nem tetszik. Nekem túl idegen a hangzása. Van egy kislány a szomszédban, Őt így hívják, és mindenki Szoszonak becézi. Brrr.

2009. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Izabella nagyon szép és jól lehet becézni. A Veronikának csak a Verus esetleg Roni beceneve tetszik. De a vezetéknévvel jól hangozzon.
2009. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az én lányom Veronika :) cáfolnám, hogy tucatnév, legalábbis mostanában nagyon ritkán adják. A mi körzetünkben 3 év alatt 2 Veronika született össz-vissz, a védőnőm mondta (az ő lányát is így hívják, de ő már 20 éves)
2009. dec. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! még mindig nem döntöttünk, de ma este egész biztosan - ez lesz a program :) majd megírom!

egyébként csupa e magánhangzós, rövid vezetéknevünk van.

Nagyon nehéz ez :) amikor a kisfiam született (aki Olivér), azt hittem, lány nevet könnyebb választani. tévedtem :)

2009. dec. 31. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!