Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen egyedül nevelni egy...

Milyen egyedül nevelni egy kétévest?

Figyelt kérdés
Apa hamarosan elköltözik.
2014. máj. 18. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem könnyű.

Ha van a közelben nagyszülő, akkor az nagy segítség.

Én is heti kb. heti 2 alkalommal megyek a nagyihoz, ilyenkor javarészt ők játszanak vele, etetik, nekem ilyenkor az a kikapcsolódás, ha inkább a konyhában mosogatok, felporszívózok, vagy elmegyek egyedül boltba stb.

Az az iszonyat nehéz benne, hogy hiába vagyok néha extra fáradt, vagy jön a front és migrénem van, akkor is ugyanúgy foglalkozni kell vele, 24 órás szolgálatban vagyok vele.

Persze meg lehet oldani, de nem könnyű.

2014. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár a helyzetet nem ismerem, de eléggé nehéz lehet az eleje. Aztán minden kialakul, és már biztosan könnyebb lesz. MagneB6, és sok türelem.
2014. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hubilla ***** válasza:

6 honapost nevelek egyedul. Szuletese ota...

Nem egyszeru, de megy :)))

Fel a fejjel!

(Ha gondod irj...)

2014. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!