Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Babát várunk. Még nem tudjuk a nemét , de már nevek után kutatunk.

A párommal csak magyar nevet szeretnénk a babának.

Ezekről mit gonoltok:

Fiú: Nimród, Hunor, Magor, Koppány, Regő

Lány: Katalin, Lelle, Csinszka, Ildikó

Ha van ötletetek írjátok le :-)


2014. máj. 4. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Fiúból a Nimród, Hunor tetszik. A Magor és Regő nem olyan szép hangzású. Koppányt nem adnám semmiképpen, szerintem sokat piszkálnák miatta, nem is szép.

Lány nevek közül nekem a Katalin és Ildikó öreges, Lelléről a Balaton jut eszembe mindig :) Csinszka szép!

2014. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Talán Nimród, Lelle, Ildikó
2014. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha mindenképp ezek közül kellene választani akkor Nimród és Lelle, de valójában egyik sem tetszik igazán
2014. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Fiúnévből Nimród vagy Regő. Hunor, Magor is tetszik, de nem adnám. A Koppány abszolút nem tetszik.

Lánynevek közül a Lelel vagy a Csinszka amit adnék. Ildikó is szép, meggondolandó, de a Katalint nem választanám.


Mi is magyar neveket adtunk a gyerekeknek. Kisfiam Botond, a csajok: Villő és Helka.

2014. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fiúnevek közül csak a Nimród tetszik, a többi szörnyű. Lánynévből egyik sem tetszik, egyiket sem adnám. Nekem magyaros lánynevek közül a Kinga, Boglárka, Hanga, Réka tetszenek.
2014. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyiket sem adnám, nekem nem tetszenek, de nektek kell hogy tetsszen.
2014. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lelle :)
2014. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a fiú nevek közül a Hunor tetszik. A Koppány név nagyon felkapott mostanában, de nekem elég fura. Regőnek vagy Magornak biztos nem nevezném a gyermekem.

Lány nevek közül szinte egyik sem tetszik, talán a Katalin amit el tudnék képzelni a kislányomnak.

2014. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha esetleg van egyéb név ötletetek nyugodtan írjátok le.
2014. máj. 4. 14:01
 10/16 anonim ***** válasza:

A Hunor nevet akkor szerettem meg, mikor megismertem egy kisgyereket, akit így hívnak. Élőben valahogy nem fura úgy, ahogy előtte annak tűnt (nekem). A Magor is tetszik. Lánynevek közül viszont egyik sem, a Lelle hangzása taszít, a Csinszka meg mint név nekem nagyon... olyan hülyeségnek tűnik, valaki egyedi becenevét névként adni, akár tiszteletből vagy bármi miatt, de az egész ötlet olyan mű és erőltetett. A Katalinra mondom, hogy talán, én Kataként adnám is gyerekemnek.

Magyar lánynevek közül nekem a Csenge, Zenge, Villő tetszenek, fiúnevek közül meg Attila, Levente, Csanád, Csongor...

2014. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!