Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok az Anasztázia...

Mit szóltok az Anasztázia keresztnévhez? Szerintetek lehet Sztászi-nak becézni? Más egyéb ötlet? Becézésre, keresztnévre?

Figyelt kérdés
Napok óta ez van a fejemben... hiába olvasok több másik nevet.... csak ezen "kattogok". Van egy fiam már (Alex) most kislányra vagyok beállva... persze nem biztos hogy majd az lesz.... de fiú névvel nincs gond könnyebben tudok válaszrtani, csak a lánynévvel vagyok dilemmába. a vezetéknév:Hidas lenne.

2014. ápr. 23. 10:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! örülök, hogy a többségnek tetszik ám! bár ugye ha mégse így lenne és csak nekem tetszene akkor is én (mi) döntenénk. De így még jobb érzés. Utolsó válaszolótól tetszik a becézett alak :)
2014. ápr. 24. 07:29
 12/12 anonim válasza:
100%
Anaszti :)
2014. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!