Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A bababizományi boltokba...

A bababizományi boltokba leadott dolgok eredeti árának kb. hanyada szokott lenni az amit kapunk érte?

Figyelt kérdés
Legalább féláron be szokták venni a ruhákat, babakocsikat stb.?
2009. dec. 21. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nàlunk ugy van hogy megmondjuk mennyiért adja el,és annak az 50 szàzaléka a tiéd.Miutàn sikerült eladni.
2009. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És ha te azt mondod hogy 20ezerért adja el, akkor kapsz 10ezret ugye? De ha 30ezerét adja el és te nem tudsz róla, de ugyanúgy 10ezret kapsz?

Nálunk igencsak kicsi áron veszik be a babakocsikat, kiságyat stb.

Aztán meg dupla v. háromszoros árát kérik érte...

2009. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg tudom mennyiért adja el,hiszbemegyek vàratlanul,làtom az àrat az àrucikken.Ez is megbizàs kérdése.De ha nagyon elakarom adni,és nema TeszVezs és tàrsain ekkor ugyan nem mindegy hogy annyit kapsz mint amennyit elvàrsz?Ha ö mégis többet kap érte,hàt az nekem mindegy,csak a az összeg legyen meg amennyit én vàrok.
2009. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ez akkor is valahol nem fair dolog, hogy megállapodsz, hogy 50%, de mondjuk csak 30%-ot kapsz a holmidért. Mert te is pénzből vetted, nemigaz?

Jó a ruháknál nagyon nincs ilyen, de egy nagyobb dolognál, főleg ha nagyon jó áron van, szeretnek túlzásba esni a bizományisok.

Nemegyszer látok "totálkáros" babakocsit 30ezerért, én meg a 65ezres sosem használtat árulom 40ezerért a neten, mert nem akarom hogy itt álljon porfogónak. Elég érdekes dolgok ezek.

2009. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,de ma màr nem tehetsz igazsàgot:(:(
2009. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam egy ilyen üzletben, a polcra az eredeti ár feléért kerültek a dolgok, tehát annyit biztos nem kap érte az aki beadta. Újságban meghírdetni? Vagy neten? nem akarnád?
2009. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb megoldásnak tűnt volna beadni mindent (járókát, ruhákat, turmixgépet stb.), mint egyenként mindent meghirdetni a neten. De ha ennyire sok hasznot levesznek maguknak a boltosok, akkor inkább nekifekszek és felrakom a netre....
2009. dec. 22. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!