Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baltazár vagy Miksa névre...

Baltazár vagy Miksa névre voksoltok?

Figyelt kérdés
Nekem mindkettő tetszik, de sokan azt jelzik vissza hogy a Baltazár nem tetszik, és csúfolni fogják... teljesen meg vagyok kavarodva
2014. márc. 9. 08:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Baltazár nagyon nem. (Nekem egy balta és egy zár jut róla esezmbe.) Miksa oké, mindesetre a Benettnél és társainál fényévekkel jobb. Mikinek becézve teljesen aranyos.
2014. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Végül lehet hogy Regő lesz :)


Én nem szeretném ha csúfolnák, de tökre tetszett a Baltazár, amíg egységesen az egész környezetünk azt mondta hogy szörnyű. Azt nem szeretném ha szörnyű neve lenne, őmiatta. Igaziból már elegem van a név kérdésből....

2014. márc. 11. 19:22
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a Regő is elég különös, akkor márinkább a Miksa. Ennyire gyakori a vezetéknevetek, hogy csak ilyen keresztnevek jöhetnek szóba?

Elképzelem a szitut, mikor kiabálsz utána a játszótéren, hogy Regőőőő!!! Vagy: Baltazár!!! Látom a döbbent arcokat. Ez nem kell, hogy számítson, de akkor készülj fel, hogy ez ezzel jár, és ő is szembesülni fog a nem mindig őszinte mosolyokkal, mikor mondják majd, hogy "de szép neved van".

2014. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Kislányom szomszéd ovis csoportjában van egy Regő olyan cuki szöszi kisfiú, szerintem ez egyáltalán nem extrém név, hanem nagyon aranyos!
2014. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Egyébként én is így voltam a névválasztásnál, hogy az a név ami nekem nagyon tetszett (Benjámin) olyan szinten lett megfúrva, hogy inkább hanyagoltam, elment a kedvem tőle, így most már megvan a név, de nem mondom el a többieknek :P
2014. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Értem én, de akkor miért kérdezed meg más véleményét, ha az ellenvéleményt megfúrásnak veszed? Akkor most számít, hogy mit gondolnak mások, vagy nem? Mert az nagyon szuper, ha nem számít, de tényleg mérlegelni kell, hogy a gyereknek fog-e számítani, végül is ő viseli azt a nevet egy életen át. Ne legyen teher a számára, lesz elég baja anélkül is.
2014. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én nem kérdeztem más véleményét csak amikor kérdezte a család, hogy mi lesz a neve és mondtuk, hogy Benjamin akkor jöttek, hogy ők csak azért is Bendzsizni fogják vagy Nyaminak hívni meg, hogy ne már olyan béna név. Tökre nem azt kérdeztem, hogy mit szóltok a Benjaminhoz, így most a mi lesz a gyerek neve kérdésre az a válaszom, hogy még nem tudom.
2014. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
A Regő vagy a Regös fényévekkel szebb név mint másik kettő.
2014. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Még egyszer, köszi mindenkinek a választ. Regő lesz végül. A különlegessége nem zavar, a kislányunknak is olyan neve van, ami különleges (Minka), de nem egy csúfolódásra okot adó név. Én a Baltazárról sem gondoltam volna ezt mondjuk. Egyébként művész család, és itt előny ha nem olvad az ember neve a szürkeségbe.
2014. márc. 14. 07:49
 20/27 anonim ***** válasza:

A Minkához különösen illik a Regő :) Szép nevek így a Miksa utólag furcsa lenne, mert majdnem ugyan olyan. Jól döntöttetek gratulálok!

Mikor fog megszületni a baba?

2014. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!