Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldön élő kisbabás anyukák...

Külföldön élő kisbabás anyukák, ti hazamentek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mi többmint fél éve nem voltunk otthon mióta a babánk megszületett. Úgy várom már a Karácsonyt hogy el nem lehet mondani. Hiányzik a család is, meg még senki nem látta élőben a babát. Már régóta tervezgetem a barátainkkal hogy most majd találkozunk, mert mindenki meg akarja végre nézni, de most annyira el vagyok keseredve, mert a járvány miatt nem igazán szeretnénk közösségbe menni. Pedig alig vártam hogy hazamenjünk végre és társaságban lehessek és egy kicsit kikapcsolódjak, mert itt megőrülök az egyedülléttől és a bezártságtól. A férjem közölte hogy inkább kerüljük a társaságot, ( a családon kivül) a kiváncsi barátok ráérnek majd később. Persze jobb az elővigyázatosság szerintem is, de egy kicsit elkeseredtem, igy már nincs is kedvem hazamenni.

Ti mentek majd közösségbe a babával az ünnepek alatt?


2009. dec. 11. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
mi megyunk jovo heten!!!mar ugy fel vagyok dobva!augusztus elejen voltunk otthon az akkor meg csak 10 hetes fiammal.akkor is jo volt,de most meg is csak unnepek lesznek :-)))) .parommal most voltunk influenzasak+tuszosmandula nalam... babamnak semmi,de semmi baja nem lett,vegig szoptattam.
2009. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Már nincs is kedved hazamenni. De hát a családoddal találkozhatsz, vagy a barátok miatt mentél volna inkább? Kérdezd esetleg meg őket hogy be vannak-e oltva.
2009. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.mi is megyünk haza,de én ugy találkozom a b nöimmel,hogy a fiam addig apával,vagy a mamával lessz.
2009. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! tavaly karácsonykor derült ki,hogy babát várok és akkor eldöntöttem, hogy ezt a karácsonyt otthon ünnepeljük. Gondolhatod, lelkileg hogy készültem, vágytam rá!Kisfiam akkor lesz 4 hós.

VISZONYT ez a járvány igrncsak közbeszólt :-( én nem merek vele hazamenni! inkább nem megyek haza, minthogy egyfolytában azon aggódjak, ki tüsszentett. a 4 fal között nem akarok még otthon sem lenni!

mi megvárjuk inkább a januárt, hátha lejebb cseng ez a mizéria, ha végre beköszöntene az igazi tél a minuszokkal! akkor majd megtartjuk a mi kis külön karácsonyunkat nyugodtan babástól, családostól, barátostól ;-)

2009. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak.Állítólag január február körül fog tetőzni,és akkor már járvány szerű lesz...
2009. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!