Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen könnyen elkészíthető...

Milyen könnyen elkészíthető jelmezt csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs pénzem kölcsönözni. Itthon szeretnék készíteni valamilyen jelmezt. Nincs semmi kézügyességem. Tudnátok tippeket adni?

10 éves átlag testalkatú lányra kellene.


2014. febr. 25. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Van valami elképzelése? Hercegnő, mesefigura, vagy valami vicces?
2014. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindegy csak nevetség tárgya ne legyen :)
2014. febr. 25. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Fúj fel lila lufikat aggaszt magadra aztán szőlő vagy.
2014. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Túl sok ötletem sajna nincs, de én emlékszem, hogy gyerekkoromban egyszer ősasszony voltam farsangon. Volt egy ilyen szőrös bőr"pokrócunk" vagy nem is tudom már mi... az volt a ruhám. A hajamat feltupírozta és belekötött egy csontot. :) (Pl. kutyáknak való játékcsontot vehetsz, bár anyum egy rendes csontot fertőtlenített valahogy ki)


Ez a legemlékezetesebb jelmezem és biztos nem volt drága. :)

2014. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szellem. Csak lepedő és lánc :)
2014. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teafilter : Két fehér kisparnahuzatot megtoltesz osszegyurt ujsagpapirral, mindkettot a gombos oldalan a ket szelenel osszevarrod hogy beletudjon bujni a gyerek. Kartonpapirbol kivagsz egy kockat, levagsz a sarkaibol egy kicsit, zoldre fested, feketevel rairod hogy lipton, és raerosited a kisparnahuzatra egy fehér madzaggal. Hajat osszefogni, és a gumival együtt ket eredeti teafiltert fogj a hajaval össze, hagy logjon :)


Vagy, medúza:

szerzes egy naagy átlátszó esernyot, kartonbol vagsz rá szemeket, fehér Ruha a kislanyon, fehér felso, és nadrag tokeletes! Valami régi fehér anyagbol az esernyore vagsz jo hosszu darabokat, azt raerosited az esernyore minden oldalon, hogy ahogy fogja az esernyot, szépen logjanak egymas mellett, a lanyod meg az esernyo alatt :)

2014. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Cica volt végül :)

fekete cicanadrág+fekete poló és a cicanadrágra varrtam farkat neki harisnyát vegágtam, hogy csak a szára maradjon abba pedig zoknit tömtem. Hosszú hajából csináltam két kontyot ami a füle volt. Végül kifestettem az arcát szemceruzával.

2014. márc. 2. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez is nagyon jo koltseghatekony otlet! :)
2014. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!