Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkozik az...

Miért nem foglalkozik az óvoda pedagógus 3évessel?

Figyelt kérdés

Jeleztem, hogy a lányom kicsik néha kínai, a reakció az volt még kicsi, nem viszi majd el a logopédus, hogy fejlessze.

Oké, kicsi, rendeződhet a k-t-l-j hangok használata, de akkor sem értem, nem lehet ennyi idősnek fejlesztést tartani, majd suli kezdés előtt kell kapkodni?


2014. febr. 21. 18:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8as vagyok, kedves 9es! megkésett beszédfejlődésű (volt), sokat jártunk fejlesztésekre, mostanra utolérte a kortársait. viszont a kommunikációjában érezhető a lemaradás, egyrészt ha sok információt kap nehezen tudja feldolgozni, tehát sokszor visszakérdez és emiatt picit lassabb, másrészt kiejtésben vannak most már olyan gondok amit ennyi idősen már ki kellett volna nőnie (pl. az l-t j-nek ejtette, már ki tudja mondani az l betűt is, de valahogy megszokásból általában j-t mond és ez 5-6 hangra igaz), így a pszichiáter-logopédus-pszichológus kombó előírt neki logopédust, mivel integrált oviba jár, így nekik kell (kéne) biztosítaniuk.
2014. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 8, köszi hogy válaszoltál!


Mennyi idős most? Mennyi idősen kezdtétek a fejlesztést?

2014. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Jeleztem, hogy a lányom kicsik néha kínai, a reakció az volt még kicsi, nem viszi majd el a logopédus, hogy fejlessze."

Ennek a mondatnak mi az értelme?

Csak én nem értem?

2014. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8as vagyok. 4 éves most, 2 évesen kezdtük a fejlesztést
2014. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!