Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik fórumon tudnék ismerked...

Melyik fórumon tudnék ismerkedni anyukákkal?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs csak 2 barátnőm, ők szinglik, már nem vagyunk egy társaság...2 gyermekem van, és nagyon szeretnék ismerkedni, társaságba járni. A nagyobbik gyerköc már ovis, de ott mindenki dolgozik reggeltől estig, nem igazán van olyan szülő, akivel összejárhatnánk...

Megbízható fórumot ajánlanátok, ahol kisgyermekes anyukák vannak? Néztem babanetet, babaszobát, de szinte mind vagy zárt, vagy nagyon régi az utolsó hozzászólás.

Köszönöm!


2014. febr. 17. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én babaneten vagyok, ahogy terhes lettem kerestem egy fórumot. Most zárkóztunk be, de ha vki nagyon szeretne jönni és nem csak zugolvas, akkor beengedjük. Írj nekik, mit veszítesz vele?
2014. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valaki zugolvas az interneten :D :D :D.

Bocsi, de olyan jót nevettem rajta :).

2014. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kapok válaszokat a fórumokon...
2014. febr. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!