Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cerazette szedése mellett...

Cerazette szedése mellett megjöhet a mensesz vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés

6 hónapos anyatejes babám van. 3 hónapja kezdtem szedni a Cerazette-t, rá 1 hétre elkezdtem vérezni, ami 1 hétig tartott (betudtam az "újdonság erejének"). A 3. levél befejezése előtt elkezdtem pecsételni, majd 1 nap után abbamaradt, utána 2 napra rá újra, de megint abbamaradt. Ezek után teljesen abbahagytam a Cerazette szedését...


Mi lehetett ez? Esetleg ez a pecsételés már mensesznek számít vagy csak a gyógyszer kavart be? A szülés óta még (elvileg) nem menstruáltam...


2009. dec. 8. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 2évig szedtem.Amikor elkezdtem szedni majdnem 1hónapig véreztem,ezért abbahagytam.A doki nem tudott mást felirni,ezért újra elkezdtem szedni.Akkor pár napig véreztem.Nem volt mellette normális,rendszeres vérzésem.

Egyszer kétszer volt hogy egy két napig enyhe vérzésem volt.Két év alatt talán 3alkalommal.

2009. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt szedem, és megjöhet mellette, bár ahogy az előttem szóló is írta, nem rendszeres nekem sem. Először 2 hétig volt meg, aztán másfél hónapig semmi. Majd most volt 4 napig, aztán 3 napig semmi, és most megint egy kevéske. Szerintem ez normális, és ha nem akarunk egyenlőre kistesót, akkor inkább ez a kényelmetlenség...De ez az én véleményem
2009. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!