Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ehez hasonló neveket...

Tudnátok ehez hasonló neveket mondani? (Fiú-lány egyaránt) ami kicsit összecseng. Tanácsot is elfogadok

Figyelt kérdés

Ikreink lesznek, nemtudjuk még a nemüket ezért fiú és lány neveket is keresgetünk . Ami nagyon tetszik ; Larion, Lizander, Lenóra. De nemtudju milyen név illene melléjük .

Van ami még tetszik , de az már párosítva :

Lány: Olivia-Szofia, Natasa-Polett, Szonja-Zorka

Fiú: Áron-Odin, Koppány-Zétény, Alexander-Szilveszter


Mi a véleményetek?



2014. jan. 31. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ami nekem tetszik: Olívia, Natasa, Szonja, Áron, Alex (csak így röviden), Zétény. A többit nem véleményezném, mert nem akarok senkit sem megbántani.
2014. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nóra-Dóra

Molli-Polli

Stefi-Stella (A nővérem és engem hívnak így. A nővérem teljes neve Stefánia, de lehet adni a Stefit így röviden is, az én nevem Stella, s-sel ejtve, nem sz-szel)

Lujza-Lotti, mint a Két Lottiban

Fanni-Kitti

Hanna-Anna

Hanna-Maja

Barbara-Amanda

Gábor-Áron

Márton-Ákos

2014. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az Olívia Szófia nagyon szép A Larion is klassz.Az én lányaim:Diána Lilla,Glória Míra és Írisz Olívia;-)
2014. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a Larion, Lizander és a Lenóra is.

A párosításokból a Natasa Polett és az Olivia és Szonja tetszene nekem is.

Fiúból a Koppány Zétény tűnik jobbnak.

Vegyesben Áron- Natasa, Zétény- Zorka, Szilveszter Szonja

2014. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És kérdező? Neked mi a véleményed? :)
2014. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat . Láttam nagyon jó neveket és olyanokat is amik kevésbé tetszenek.

Például nekem a "Molli-Polli" párosítás már túlzás.

Amúgy is lehet összekeverném szegényeket, meg ha szólok egyiküknek később lehet félreértik és a másik jön .

A nevek amiket furának tituláltatok. A Larion és a Lizander egy színdarabból jött nekünk , a Lenóra , Edgar Allan Poe egyik költeményéből.

Odin egy pogány Isten , a párom vallásához hűen választottuk ezt is ki.

2014. febr. 2. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!