Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ehez hasonló neveket...

Tudnátok ehez hasonló neveket mondani? (Fiú-lány egyaránt) ami kicsit összecseng. Tanácsot is elfogadok

Figyelt kérdés

Ikreink lesznek, nemtudjuk még a nemüket ezért fiú és lány neveket is keresgetünk . Ami nagyon tetszik ; Larion, Lizander, Lenóra. De nemtudju milyen név illene melléjük .

Van ami még tetszik , de az már párosítva :

Lány: Olivia-Szofia, Natasa-Polett, Szonja-Zorka

Fiú: Áron-Odin, Koppány-Zétény, Alexander-Szilveszter


Mi a véleményetek?



2014. jan. 31. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem ezekből a Larion meg a Lizander egyáltalán nem tetszik, azt se tudom, hogy fiú- vagy lánynevek-e. A lány párosítások nekem tetszenek, a fiúk közül csak az Alexander nem. Gondolkozzatok olyanon is, hogy lány és fiú, hiszen lehet hogy egy lányotok és egy fiatok lesz.
2014. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Natasa-Polett! Nagyon szép!!

Fiúba

Démien, ármin

2014. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Démien? Larion? Lizander? Odin? Ezek filmekből, sorozatokból vett nevek? Mert nagyon úgy hangzanak. Szerintem borzasztóak. A Szonja-Zorka és a Koppány-Zétény még csak-csak. A többi inkább "érdekes".
2014. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Inkább: Hanna, Róza, Fruzsina. :)
2014. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Dalma-Vanda

Nella-Polla

Léna-Száva (lányaim :))

Csoma-Szilárd

Emma-Ella

2014. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hat az Áron-Odin páros nagyon nem jo es az Alexander-Szilveszter se. Mindkettőnél ugy tűnik, mintha egy magyar meg egy kulfoldi személyről lenne szó, nem testvérekrol. Ráadásul az Odin, Larion , Lizander nagyon elszállt nevek, en biztos nem adnám egy Magyarorszagone ló gyereknek - pedig a Lizander nagy kedvencem a lány párjával, a Lizandraval együtt. Lenora szep, de mindenki Eleonoranak fogja érteni, vagy "jobb" esetben Leonórának.
2014. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Noel-Leon (visszafelé olvasva)

Lilla-Lelle

Csenge-Csongor

2014. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban ne arra figyeljetek, hogy rímeljen vagy alliteráljon, hanem, hogy nagyjából hasonló eredetű és gyakoriságú nevek legyenek.

Kupacolva eredet szerint néhány plusz névvel a neveid:

"ősmagyar": Koppány, Zétény, Boróka, Zselyke

"biblia": Áron, Éliás, Lea, Ráhel

"germán": Odin, Ulrik, Ingrid, Gerda

"latin" (angol, német, francia, olasz) eredetű: Leontin, Szilveszter, Polett, Olivia

"szláv": Larion, Milos, Natasa, Szonja, Zorka

"görög": Lizander, Alexander, Szofia, Maja

"arab": Mazem, Karim, Lenóra, Emíra

2014. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem, több hanna nem kell már....
2014. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hanna, Hanna, Hanna. Az egyik legyen Hanna!!!
2014. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!