Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zoé névhez mi illik második...

Chritine kérdése:

Zoé névhez mi illik második névnek?

Figyelt kérdés
a pici teljes neve Zágoni Zoé lesz de szeretnénk még egy nevet neki , szerintetek mi illene hozzá ?
2014. jan. 8. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nagyon szép magában. Alliterál, van egy szép hangzása. Ha emellé beraktok egy harmadikat, az sehogy sem lesz harmonikus. Ha nem Z-vel kezdődik, akkor nagyon elüt, ha viszont azzal, akkor meg már túl erőltetett lesz (pl. Zita). Nekem nagyon tetszik így, a Zoé szép név, és illik ehhez a vezetéknévhez :)
2014. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is egy név párti vagyok, tökéletes ez így ahogy van..:)
2014. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!nekem hirtelen a Lilla jutott eszembe. :)
2014. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem a Hanna tetszett nagyon de a párom lebeszélt róla , azt mondjátok akkor jó így ahogy van ? :)
2014. jan. 8. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Maradjon így, hidd el ő is hálás lesz érte, hogy nem kap 3. nevet. Amibe ha belegondolsz sok értelme nincs is, választasz még egy tök jó nevet mondjuk, de mindenki úgyis Zoénak fogja hívni.. Ne lőjjetek el egy jó nevet, hátha a következőnek jó lesz majd..:)
2014. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ani25 ***** válasza:
Az en kislanyom is zoe, es nagyom megszerettem a nevet:) szerintem nem kell meg egy nev melle ha nagyobb lesz csak utalni fogja higy mindenhova azt is irnia kell majd :) jo igy ahogy van!!
2014. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így is szép. Mi is a Zoé néven gondolkodtunk, a mi választásunk Zoé Vivien.
2014. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így olyan szép.


Ha mindenáron ragaszkodsz második névhez én el tudom képzelni hozzá a Blankát, Lillát, Pankát, Annát, de nélkülük szebb.

2014. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
első pillanattól fogva a Zoé név volt nem is gondolkodtunk más néven :)
2014. jan. 8. 15:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislánya Zoé Hanna. :)
2014. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!