Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED alatt, otthonról milyen...

GYED alatt, otthonról milyen pénzkereseti lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

GYED-en vagyok itthon féléves babámmal, elég rosszul alakultak anyagi lehetőségeink. Még nem tudok visszamenni dolgozni, de mindenképp kéne egy kis plusz pénz.

Tudtok ajánlani valamit, vagy ötletek? Köszönöm!


2009. nov. 30. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hivatalosan gyed alatt nem végezhetsz pénzért munkát, csak ha gyest igényled és vissza mondod a gyedet.

Most hogy jön a karácsony, esetleg díszeket gyártani? Igaz ehhez kell egy kis indulás. Én már arra is gondoltam hogy itt ahol lakom takarítani eljárnék az idősekhez vagy ilyesmi, persze csaj ha marad valaki a 8 hósommal. Sokan mondják hogy kézimunkákat is csinálnának, nem tudom annak lenne-e keletje. Más hirtelen nem jut eszembe.

2009. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy tudtam hogy már gyed alatt is lehet dolgozni 4 vagy 6 órában,.....
2009. nov. 30. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a gyes alatt, a gyermek egy éves kora után.
2009. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Van olyan otthoni munkalehetőség, amit GYED alatt is lehet végezni. Mielőtt jelentkeztem volna, megkérdeztem az OEP-nél és az APEH-nál is, mert nekem is kell a plusz pénz.

Egy német cég, konkrétan dísztárgy készítésről van szó.

Ha érdekel, kérjek írj nekem privát üzenetet.

2009. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!