Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsis kisgyerekek anyukái!...

Bölcsis kisgyerekek anyukái! Meddig engedik nálatok a kicsiteket bölcsibe? Kis náthánál is szólnak hogy vigyétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nálunk Miskolcon is bölcsinként eltérő, a miénkben kis orrfolyással engedik, csak ha nyügi a gyerek vagy lázas, akkor szólnak , hogy gond van. Ezzel sajnos visszaélnek szülők és jó kis kötőhártya-gyulladással is hozzák a gyereket.
2009. nov. 28. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy szokott lenni, hogy ha kicsit folyik a nózi, akkor még lehet vinni, csak lázasan nem, meg ha már alig kap levegőt, aludni sem tud tőle meg ilyenek, akkor nem lehet vinni. Mondjuk az orrfolyás is olyan lehet csak, hogy ha ilyen átlátszó cucc folyik, akkor mehet, mert az nem fertőző, de ha "színes" az már fertőz.
2009. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, első vagyok, ez Pécsen van így a mi bölcsinkben.
2009. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! várok még több hozzászólást!
2009. nov. 29. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis náthával mehet,amúgy heti 2szer jön a doktornő és a gyanus eseteket kivizsgálja,ha úgy látja szólnak a szülőknek.Így sosincs vita,mert a bölcsöde dokija mondja meg,hogy ki beteg és ki nem.(nyaranta csak heti 1szer jár)
2009. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kis náthával nálunk is mehet, ha nem kell állandoan torolgetni vagy szívatni az orrát, mert az ott nem is megoldhato. ha nem nyugi, nem kohog, nem lázas, akkor mehet. kulonben kéthetente otthon lehetnénk valami hasonlo gonddal.

egy délután belázasodott a fiam, lehet a fogátol, mivel semmit sem találtak nála, mégis csak orvosi igazolással vihettem ot vissza.

most a náthával pénteken otthon tartottam, hogy gyakrabban tudjam tiszítani az orrocskáját, hátha hamarabb mulik, meg h ne legyen még rosszabbul, mert volt bizony beteg gyerkoc, akit elhordtak.

2009. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolso vagyok ismét: osszel én is elhordtam a csurgos orrocskájával, mivel nálunk tavasszal-osszel ez sokáig így van. és tényleg, ahogy már írták, a vízszeru átlátszo folyás az megfázástol van, nem vészes. a fertozo és veszélyesebb az, ha sárga vagy zold, azt baktérium okozza, az fertozo.
2009. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó ez a helyzet, amit az előttem szólók leírtak. Budapest, IX.
2009. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!