Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossmann új, fehér zacsis...

Rossmann új, fehér zacsis pelenkája bevált nektek? Babydream Premium Dry?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 1. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon nem, pedig a sima Babydream-t nagyon szeretem és gyakran vettem a fiúknak.
2014. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából azért tettem fel a kérdést, mert korábban valaki írta itt, hogy ha jól emlékszem a szóhasználatra "egy rakás kaki" :)

DE mivel akciós volt rossmanó kártyával, vettem belőle, és én imádom, borzasztó sokat bír nálunk, pedig most olyan a lányom, mint egy törpevízmű, mert meg van kicsit fázva, és itatom ezerrel, többszörösét issza, mint egyébként, mégis ugyanannyi pelenka fogy.

Úgyhogy kíváncsi lettem rá, hogy másnak is ilyen rossz a véleménye róla, mert annyira bennem maradt az a válasz :)

De akkor eddig a mérlege elég csúfos :)

2014. jan. 1. 18:31
 3/3 anonim válasza:
Nem vált be. Sokszor átázott. A régi Babydream többet bír.
2014. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!