Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Mèg nem biztos hogy babàt vàrok, de hamar elszeretnènk dönteni a nevèt.

Màr van kèt fiam :

Zoltàn Andràs

Zoltàn Oszkàr


Furcsa szokàsom, de a Barátok köztös nevek tetszenek

A nevek;

Melinda Hanna

Melinda Zsófia

Zoltàn Péter

Zoltán Balàzs


2014. jan. 1. 10:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mièrt lenne vicc?? Kèrdeztem valamit mièrt nem lehet normàlisan válaszolni?
2014. jan. 1. 13:44
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyon furcsa. Ha nem is használjátok a Zoltánt, akkor minek kell 3 gyereknek is azt adni? Azért, mert az az apjának a neve? De ha nem használjátok, minek? Egy kicsit érthetetlen.
2014. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
hát ne haragudj, de ez nagyon gáz. Remélem lányotok lesz, legalább ő ne szívjon
2014. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor hasznàljuk a Zoltànt amikor be kell mutatkozni, vagy le kell irni a gyerek nevèt.
2014. jan. 1. 14:29
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
És minden fiadat Zoltánnak hívják???? Ne haragudj de nem hiszem, hogy ezt így engedték nektek. Nagyon béna lenne, ha lehetne!!! Furcsa szokásod, hogy a Barátok köztös nevek tetszenek??? Mi van?? Nagyon gagyi vagy kérdező!
2014. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Miért vagyok gagyi? Azèrt mert olyan nevek tetszenek, ami szerepel a Barátok köztben?
2014. jan. 1. 15:55
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert 2!!! vagy 3 gyereknek ugyanaz a keresztneve, ráadásul úgy, hogy nem is azt használjátok.

És ahogy elnézem a lányneveket, ugyanaz lesz velük is, ha lesz 2 lányotok, mert Te meg Melinda vagy. Ez nem normális dolog. Fura, hogy egymásra találtatok :-)

2014. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyereketeket magatokról (is) nevezitek el? :D Ez baromi fura. Nem vagytok ti egy kicsit... önimádók?
2014. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is éééérdekes ez a Zoltánozás, na de mindegy. A Zsófiás és Péteres alternatívák tetszenek a legjobban.

(Azért remélem, hogy a vezetéknév is Zoltán, az lenne a slusszpoén. :D)

2014. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!