Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárolnátok bababizományiban?...

Vásárolnátok bababizományiban? Leadnátok-e a már használatok kívüli bútorokat, babakocsit bizományiba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

1.Igen, vásároltam a kisfiamnak kesztyűt,sapkát,pulcsit stb.

Olcsó volt és alig használt.

2.igen, ha nem kell már pár dolog, akkor leadnám.

Miért érdekel?

2009. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Vásárolni már vásároltam, de egyszer be akartuk adni az ikerkocsit és olyan nevetséges összeget mondott rá az ürge hogy azt hittem hanyatt vágom magam. Ja és egy Hauck kocsiról van szó, azt mondta rá hogy ez olyan neve nincs kocsi :)
2009. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok ruhafélét vásároltam már bizományiban.

A holmikat egyenlőre eltesszük a tesónak, meg kölcsön is szoktam adni 1-2 ismerősnek/családbeli babának.

De ha majd mindenki kinövi és csak itt állna a kamrában, akkor vagy be fogom adni bizományiba, vagy elajándékozom nálunknál rászorulóbbnak.

2009. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én leadtam, és vásároltam is. Babakocsit, gyerekülést. Ha tetszik, jó állapotban van, az ára is jó, miért ne?
2009. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2009. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Szegeden voltam szétnézni, illetve nem tudtam, hogy ott csak használt dolgok vannak. Néztünk egy babakocsit és azt mondta az eladó, hogy gyorsan gazdát szoktak nála cserélni, úgyhogy ne sokat gondolkozzak rajta. Nyitásra már 3 kismama ment, úgyhogy biztos jó forgalma van.
2009. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából azon gondolkodom, hogy Pécsen nem tudok bababizományiról, jó lenne egyet nyitni, biztos lenne rá igény.
2009. nov. 30. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!