Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy a megvásá...

Jártál már úgy, hogy a megvásárolt ajándék neked mégsem tetszett, gyerekednek meg igen?

Figyelt kérdés
Kisfiunknak karácsonyra gyerek laptopot vettünk,már megnéztük milyen,és nekem nem tetszik...de neki biztos fog,mert lehet nyomkodni,zenél,számol,stb.Csak valahogy jobbra számítottam.
2013. dec. 21. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajjaj, ha tudnád nekünk mennyi zenélő, csilingelő, villogó kacatunk van, amit én utálok, de a gyerekeim imádják.
2013. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy játékok terén elég kritikus vagyok....egyáltalán nem szeretem az értelmetlen játékokat.Ez jónak tűnt a leírása alapján,de így "élőben" már nagyon nem jön be...férjem szerint kicsit túlpörgöm ezt a témát,mert fiunk úgyis élvezni fogja...
2013. dec. 21. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nincsen olyan gyerek laptop ami normális lenne. Vagy is léteznek amik már merev lemez alapuak, lelelhet rájuk játékokat tölteni, érintö képrenyösek, de ezek olyan 30 ezer felett vannak és ezek is nagyobb gyerekeknek vannak.

Èn is gondoltam 3 éves lányomnak kellene ilyen, én a boltokban kipróbáltam öket és nincsen olyan ami igazán használahtó. Mindegyik csak arra való, hogy a gyerek nyomkodja de nem tudja mit nyomkod.


A gyerekednek tetszeni fog.

2013. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért is vettük meg,mert tök új állapotba fogtam ki a neten,töredékéért mint a bolti ár.És tuti tetszeni fog neki,mert amúgy is rá van kattanva a gépekre,telefonokra.És ez csak az övé lesz:))

Csak én érzem magam hülyén, hogy most nem a rokonoktól kap olyat ami nekem nem jön be,hanem tőlünk :D

2013. dec. 21. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem neked kell, hogy tetszen, hanem a gyereknek :-). Ez még mindig jobb, mintha neked tetszene, a gyerek meg rá sem nézne.

Olyan játék nem nagyon volt, ami ne tetszett volna, de olyan igen, amit már nem vennék meg. De ha a kislányomnak tetszik, az a lényeg, nem az, hogy én szeretem-e vagy nem.

2013. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!