Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándék lenne jó egy...

Milyen ajándék lenne jó egy közel 4 és egy közel 1 évesnek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs ötletem mit kérhetnék nekik a nagyszülőktől... Vagyis 1től.Mert a másik nagyszülők társast vesznek a nagynak,kicsinek nem tudom.(Én felvetettem nekik az ikeás etetőszéket.) A nagy lány,kicsi fiú és még csak mászik,ill térdre áll.. Apum kérdezte mit vegyen nekik,de nincs ötletem,milyen játék vagy mi lenne jó nekik? Mikulásra pl ilyen legó szerű kockát kaptak. Csak ilyen nagyobb.Azt hiszem Megablocks talán..
2013. dec. 19. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagylány nem szereti a pónikat, Barbie-kat? Az én lányom is 4 éves, ő megszállottan ló és póni mániás. Ő Karácsonyra Nagy beszélő, világító szárnyú Cadance pónit kap, és egy sellő Barbie-t. Nagyszülőtől Hello Kitty-s társast, és ruhákat. A másik nagyit még nem tudom mit vett/vesz.
2013. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abszolut nem Barbis.Nincs is Barbija.(nekem se volt). Ponija sincs.. A HEllo Kittyt szereti, nehéz...
2013. dec. 19. 13:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő Bogyó BAbócát és ANnapetit szereti...
2013. dec. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!