Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vennétek karácsonyra...

Ti vennétek karácsonyra laptopot egy 7 évesnek?

Figyelt kérdés
Teljesen kiakadok mikor sok embernek az a fontos költsünk minél többet és ilyen túlzásba esik. Minek egy ekkora gyereknek ez még? Normális játékok is vannak szerintem!
2013. dec. 19. 09:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Na ez magasan viszi a prímet a "vegyünk ilyen olyan érintős baromságot az 5-10 éves gyerekünknek" kérdéskörből.


Minden válaszom szinte 0% amúgy ezeknél, de leírom. MINEK? :D


Ez már nevetséges. Sír mindenki szája, hogy bezzeg az ő idejükben, akkor bezzeg nem voltak ilyen függők meg bent ülősek a gyerekek. Na vajon miért?

2013. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Semmiképpen nem vennék. Én a gyerekeimnél a fokozatosságra törekszek.

Az a szülő, aki a 7 évesének játék helyett laptopot vesz, az mit fog ajándékozni neki pl a 18.-ra? Autót? A 20.-ra helikoptert?

Sokan tényleg elég erős túlzásokba esnek.

2013. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Na ez az! Ha megtehetem se veszek,inkább favonat szett,lego és társas,mi így gondolkozunk! Ja az illető akiről írtam mikor 5 volt a fia már 100ezres xboxot vett neki karira,6 évesen meg hiper modern fényképezőt!
2013. dec. 19. 09:34
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Hűha! De jól megy ma Magyarországon! Megest megy az országos panaszkodás, és a nyavalygás a folytonos nyomorról és a szegénységről, és laptopokat veszünk a 7 éves kölyöknek?!


Részemről: nem. Abszolúte nem! 7 évesen játsszon vagy olvasson mesekönyveket.

2013. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Így igaz, minek? Ahogy telefon is, minek...?

Minek elrontani a gyermekkort azzal ,hogy "felnőtt" dolgokat adnak neki ilyen korán, ahelyett, hogy kiélhetné gyermeki mivoltát? Röhej.

Nagyon fjelett világban élünk, ez igaz, de kérem! Jó hogy nem autót vesznek a gyereknek, vagy adják oda a slusszkulcsot, hogy hajts fiam, kit érdekel!

2013. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy 7 évesnek JÁTÉKOT vennék - mert szerintem egyébként annak is örül a legjobban, és neki arra van szüksége.

Ha kislány, akkor babát, plüsst, társasát, foglalkoztató játékokat, könyveket - persze az életkorának megfelelőt.

Ha kisfiú, akkor társasát, könyveket, plüsst, legót... Tehát azt, ami a korának megfelelő, amit szeret, és amivel tud is kezdeni valamit.


Én legalábbis ennyi idősen (sőt, még jóval utána is!) a játékoknak örültem a legjobban.

2013. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha van szórni való pénze valakinek, vegye. Nálunk nem lesz laptop, Legó lesz, az is elég drága. És nem, nem venném meg. Ha suliba kell neki valamihez, akkor használhatja a család gépét, korlátozva.
2013. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Családnak is van 2 számítógépe,ez lesz a 3. no komment!
2013. dec. 19. 09:41
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

Látom nem nagyon vagytok tisztában a 7 éves gyerek igényeivel. 7 évesen a favonat már egyáltalán nem érdekes pl. A mesekönyv, foglalkoztat jó ajándék, de kitörő örömet ne várjatok a gyerektől a sulira emlékezteti. A társas is szuper, de csak akkor, ha le is ül vele a szülő játszani. Na ez már ne annyira működik. A lego gyereke válogatja, de egy normális készlet 10-20 ezer forint. Annyiért már simán kapsz használt laptopot is, amivel eljátszhat a gyerek. megjegyzem tuti ennek az ajándéknak örülne a legjobban.

Ennek ellenére nem vennék neki én sem, mert egyrészt ennyit sem tudok neki kifizetni, épp ezért nem kap legot sem, másrészt a napi leckeírás mellett egyszerűen nincs is ideje használni és egyelőre még szeretném én ellenőrizni, hogy mit csinál.

2013. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%
N E M !!!
2013. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!