Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kire bízzam a beteg fiamat...

Kire bízzam a beteg fiamat holnap? Van esetleg valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Kilenc éves fiamnak mellhártya és tüdőgyulladása van. Sajnos nekem holnap be kell mennem dolgozni, szabit vennék ki, de sajnos már nincs egy darab sem. Anyámra nem tudom hagyni, szomszéd néni nincs és barátnőm sem. Mit tegyek?
2013. dec. 16. 19:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%

szerintem a betegsége és a kora is indokolja, hogy ne maradjon egyedül.

én most jöttem ki tüdő és mellhártya gyulladásból, vért köptem 2 hétig, ha esetleg a gyerekednél is ilyen lenne mikor egyedül van otthon, szerinted meg tudja oldani a helyzetet. vagy nekem 5 napig 40 fok feletti lázam volt. ki tud menni, be tud venni lázcsillapítót, tud hűtőfürdőzni?


ne haragudj, de mi olyan dolog tud a párodnak is fél nap alatt bejönni amiért nem ér rá? ha már csak te dolgozol, igazán fontos lehetne neki, hogy betartsa amit megígért. vagy akkor menjen holnaptól ő dolgozni, nem?

2013. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Mondtam az előbb a páromnak, hogy maradjon vele itthon, de azt mondja megbüntetik, ha nem megy el oda ahová időpontja van.
2013. dec. 16. 21:30
 23/28 anonim ***** válasza:
59%
Akkor csak az marad, hogy te elmész táppénzre a gyerekkel
2013. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Jégtánc ***** válasza:
29%
Menj táppénzre ,jár a gyermek után.
2013. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem te nem is akarod megoldani, pedig minden lehetőséget elmondtak:

-táppénz

-bébiszitter

Csak válassz egyet, mondjuk ha a párod csak pár órára megy el, akkor simán elvan addig egy 9 éves. Telefont, gyógyszert, forró teát termoszban, kaját mellérakni az ágyba, ha bármi van telefonál.

Ha nem akarjátok, nem is fogjátok megoldani...

2013. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
63%
Hat baxus aki egy kilenc eves, tüdőgyulladás is gyereket egyedül akar hagyni par percnél rövidebb időre otthon, annak nem kellene gyereket nevelni. Mi van, ha láz görcsöt kap, vagy simán csak felmegy a laza negyven fokra? Mi van, ha hány es megfullad tőle? Mi van ha tűz ut ki? Inkabb kiallnek az utcasarokra prostinak vagy koldulnek, ha emiatt elveszítenem a munkámat. Inkabb azt, mint a gyerekemet.....
2013. dec. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hivatalos dolog, amit nem lehet el halasztani. Bármit el lehet halasztani. Telefonálni kell ée megmondani, hogy mi a helyzet. Én simán mennék táppénzre. 2 hete vagyok itthon a kisfiammal táppénzen. Lehet szerencsés vagyok, mert megértő a főnököm, nagyon gyerek központú. A munkatársaim a hátam mögött szidnak mint a bokrot, egy kollégám mondta el nekem akivel nagyon jóban vagyok. De nem érdekelnek, lesz@rom, mert a gyermekem az első.
2013. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ne, hogy oldottátok meg?
2013. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!