Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben más egy 5db-os Babylove...

Miben más egy 5db-os Babylove kanál 400 Ft-ért, mint mondjuk egy Avent kanál 2000 Ft-ért? Lelkisérült lesz a gyerek ha nem adok ki pénzt ilyen dolgokra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a babának mindegy :)
2013. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem kényelmetlen fogni a babyjove-os kanalat, a nagyihoz olyat vettem, de ott inkább reáskanállal etetek. :( Azért van kanál a kettő közötti árkategóriában is. Én olyanokat vettem itthonra.
2013. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-j, +l (Babylove) bocsi
2013. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem'tom. Nekünk is DM-es volt. A gyerek nem panaszkodott, nekem meg aztán édesmindegy, hogy milyen a kanál.

Talán annyi, hogy az aventesnek nem tudná úgy kitörni a nyakát.

2013. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kényelmesebb?

Kitörni a nyakát?


Nekem kényelmes a Babylove is és mindnek meg van a nyaka. De ha ki is törné mondjuk egynek, még marad 4. De ha az összeset kitörné fognám és vennék fillérekért még egy csomaggal.

2013. nov. 22. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem több félét is, drágát, olcsót, egyeneset, hajlítottat, még gyógyszertárosat is, mind pénzkidobás volt. A sima, nem túl nagy leveses fémkanállal tanult meg a lányom enni, az esett a kezére a legjobban, és tetszett neki, hogy olyan kanállal eszüik, mint mi.
2013. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont a babylove kanalak voltak a kedvenceim. A lányom is nagyon szeretett azokkal enni, ügyes is volt vele kezdettől fogva. A fiam meg jobban élvezte kitörni a nyakukat, úgyhogy ő nagyon hamar fém teáskanalat kapott :). A kicsinél még nem aktuális egyelőre, de szerintem továbbra sem fogok sok ezret ilyesmire költeni.
2013. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra írtam, hogy a 2 évesem már 2 kanalat végzett ki a dm-esből. Addig hajlítgatta, amíg már lötyögött a feje. De mondjuk pont nem sajnáltam.
2013. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi szeretjük a babylove-os kanalakat
2013. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!