Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák akik mostanában...

Kismamák akik mostanában teszteltek pozitívat hogy érzitek magatokat? Vitamint szedtek? Tünetek? Orvoshoz mikor mentek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 15:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
de jó nektek :) én pénteken megyek orvoshoz.majd irjatok még
2013. nov. 24. 10:50
 22/28 anonim válasza:

Sziasztok! Gratulálok először is, annyira jó nektek, és kívánom, hogy a továbbiakban is minden az legyen :)

Én pedig úgy reménykedek, de ma volt egy kis nagyon halványrózsaszín vérzés szerűségem, és olyan érzés, mintha megjönne. Viszont már egy hete késik. Teszteltem már kettőt múlthéten, és negatív ...Szerintetek? Nem volt valakinek hasonló?

2013. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
volt nekem is már olyan hogy egy hét múlva mutatta ki de akkor nem maradt meg nálam a baba. és most pedig egy kicsit barnáztam. megy a drukk.
2013. nov. 26. 06:48
 24/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok én ma voltam dokinál de elhalt a terhességem 7 hetes kéne legyek de 3 hetesnek felel meg a magzat. Igy remény sincs sajnos. A héten vagy a jövőhéten elvégzik az inszeminációt.
2013. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
sajnálom:(
2013. nov. 26. 17:39
 26/28 anonim ***** válasza:
Most hivot a dokim hogy már holnap meg műtenek hogy ne legyen komplikáció.
2013. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
kitartás.
2013. nov. 27. 08:01
 28/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok magátol be indult a vetélés , nem fájt a hasam csak véreztem, egy fél óra múlva már meg is műtöttek, nem éreztem semmit mert elaltattak nem is tágitottak azelöt ,kb 15-20 perc alatt kész is voltam, és egy óra múlva már haza is engedtek mert nem volt semmi bajom. Egy fél óráig fájt a hasam de ennyi. Kb 3 óra kórházi tartoszkódásom alatt megvolt minden.
2013. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!