Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan nem tudnak az anyukák...

Komolyan nem tudnak az anyukák normálisan beszélni?

Figyelt kérdés
Haris, bolyhi?? WTF?????
2013. nov. 14. 15:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%

minden héten van két ugyan ilyen kérdés... én meg ezt nem értem!

javasolnám, ha a továbbiakban valakiben felvetődik újra ez miért gügyög az anyuka,miért beszél T/1-ben és társai, olvassa vissza az előző 10.000 ugyanilyen kérdést, pocskondiázzon azok alatt egy sort, majd veregesse eg a saját válláy, h. ő milyen faca ember és anya attól, h. nem tesz ilyen és hasonló rémségeket!

2013. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó találva érzi magát.


Amúgy a többesszámozás az énhatárok elmosódását jelenti. A túlzott becézés pedig egyszerű infantilizálódás. A babának sincs szüksége a "fürci, tejcsi", stb szavakra, hiszen neki nulláról indul a szókincse, így a tej pont annyira lesz újdonság, mint a tejci.

2013. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A what the fuck kifejezest biztos nem a gyerekekkel valo osszezartsag miatt hasznaljak es merem remelni, hogy nem kifejezetten az anyukak szoktak. Egyebkent az emlitett 3bol meg egyiket sem hallottam/lattam. Engem inkabb az zavar, amikor egy gyerek normalisan ki tud mondani egy szot, pl cipo es megis gagyogjak korulotte a rokonok, mint pipo...
2013. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Ez nem vállveregetés kérdése, csak többek között én sem értem, hogy egy írásban történő, felnőtteknek szóló fórumon miért úgy kell feltenni a kérdést, hogy "a babócám fejcsijére rácsöpizett a tejci, letörizzem-e törcsivel?" Azon kívül, hogy semmi értelme, itt felnőttek olvasnak, válaszolnak. Attól, hogy valakinek gyereke van, nem kell úgy beszélni, mint egy infantilis óvodás. És szerintem erre nem kifogás az, hogy egész nap a gyerekkel vagy.


Ha ezt nem is nézem, a másik, amit nem értek, hogy miért akarnak egyesek nemlétező szavakat megtanítani a gyereküknek. Szerintem a baba nem örül annak jobban, ha tej helyett tejcit mondasz, legfeljebb megtanulja rösszul. Majd ha még később is így beszél, majd vért izzadsz, mire elmagyarázod neki, hogy ilyen szó nincs, csak anya találta ki, mert olyan aranyos.


És igen, volt már ilyen kérdés, de a "lehetek terhes?", "Összejött-e a baba?" és "tippeljetek, ki van a hasamban" jellegű kérdésekből is van elég minden nap, azoknak mégsem szól be senki. Ha sértve érzed magad, ne olvasd el a kérdést. Én sem nézem meg a tippelősöket, mert nem látom értelmét.


(és tudom, megyek megveregetni a saját vállam, amiért én nem beszélek így a gyerekemhez).

2013. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hehe, ezeken én is jókat szoktam mosolyogni, nekem a „pasis/csajszis faros” volt eddig a top, eltartott egy darabig, míg rájöttem, hogy a „faros” farmert jelnet. :)
2013. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
amit ma olvastam: tunis. No ez mi?? tunika!! ennek mi értelme?? :))
2013. nov. 15. 19:01
 27/30 A kérdező kommentje:
stopizom... csopiban... ilyenek. nekem senki se mondja, hogy ez szép és szükséges.
2013. nov. 15. 19:02
 28/30 anonim ***** válasza:
Most az ugrott be, hogy ilyenféle nyelvi debilitás tinédzsereknél is megfigyelhető, a „cejetlek”, „naon”, „vok” és társaik a csoportidentitás részei. Lehet, hogy itt is arról van szó, hogy így fejezik ki, hogy egy adott „anyaanyag” részei. :)
2013. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
haha, igen, igazad lehet! :D
2013. nov. 16. 19:00
 30/30 A kérdező kommentje:

melcsinaci 2 db haris egyben


ezt ma olvastam...

2013. nov. 17. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!