Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit játszak 5-6 év körüli...

Mit játszak 5-6 év körüli gyerekkel? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
3man lesznek és itthon nagyon nincs semmi gyerek játèk kàrtya vagy társas..olyan kéne ami lefoglalja őket és csak ilyen alap dolgok(pl papir ceruza) kell a jàtékhoz. nagyon köszönöm

2013. nov. 9. 10:57
 1/3 zabmester ***** válasza:

Három gyerekre hány felnőtt lesz? Mert ha picit többen vagytok, akkor lehetne ilyen fülbe súgdosós játékot játszani, én azt imádtam kiskoromban, de ahhoz kicsit többen kell azért lenni. Tudod melyikre gondolok, amikor sorban leülnek, és a sor egyik végén belesúgnak egy szót a következő fülébe, és ezt kell továbbadni, és a végén általában valami teljesen más jön ki. A fiam is nagyon bírja, amikor az oviban ilyet játszanak, de itthon sajnos még sosem tudtunk, nem szoktunk nálunk ennyien lenni egyszerre.

A semmilyen kártyát és társast úgy érted, hogy gyereknek való nincs, vagy tényleg semmilyen? Mert pl. Unozni már az ovisok is jól tudnak általában, de akár ha csak franciakártya van otthon, azzal is meg lehet őket tanítani játszani (nyilván valami egyszerűbbre), vagy lehet kártyavárat építeni.


Meg itt van egy csomó egyszerű játék, amihez nem kell eszköz: [link]

2013. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az oldal marha jó. Én is köszönöm szépen!
2013. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm jo kis oldal..egyedül vagyok velük:)
2013. nov. 9. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!