Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova szokták tenni ilyenkor a...

Hova szokták tenni ilyenkor a vízhatlan gumilepedőt?

Figyelt kérdés
Vettünk egy ágyat matraccal és matracvédővel a tetején. Hova tegyem a gumilepedőt éjjeli szobatisztaság kezdetén álló gyerekemnél? A két matrac közé? Vagy a fedő fölé, és arra megy a lepedő még?
2013. nov. 7. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A lepedő alá. A két matrac között nem érne semmit.
2013. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lepedő és a matracvédő közé.
2013. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Először én is így gondoltam, de elbizonytalanítottam magam a nagy fejtörésben! :D

2013. nov. 7. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Arra figyeljél, hogy milyen anyagú a matracvédőd, mert ha műszálas akkor, bepenészedhet a matracod!!! Inkább vedd le a matracról a matracvédőt, s ha már teljesen szobatiszta lesz a gyermeked, akkor tedd fel a matracra, addig jó a vízhatlan gumilepedő, plusz a tetejére a sima lepedő!


Mi gyakran cseréltük és forgattuk az ágyon a matracokat és mégis egy év után 2 matracunkat ki kellett dobni, mert penészes lett :( (90*200 matracokról van szó s csak a közepükön volt vízhatlan gumilepedő)


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!


Nem műszálas a matracvédő, szerencsére, a gumilepedő pedig nem takarja teljesen. Annak is az egyik oldala anyagszerű.

2013. nov. 8. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!