Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kell a pelenkázóra rakni?...

Mit kell a pelenkázóra rakni? Mármint szivacs az van, de milyen vízhatlan anyaggal vonjam be, hogy könnyen takarítható legyen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem vettél pelenkázófeltétet, akkor megteszi egy párszáz forintos esőkabátdarab, amit én a baumax-ban vettem, de tesco, rossmann árul..vagy egy gumilepedő, ami kicsit drágább ehhez.

Mást nem tudok kitalálni.

2008. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link] ezen a videon asszem mondanak par hasznosat, meg ugyanitt talalsz par cikket

remelem segit

2008. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pelenkázószivacsra tettem egy plédet, és arra egy textilpelust. Sokszor kakis lett eleinte, a pelust kivettem tettem másikat, és kész volt. Nem kellett külön fertőtlenítgetni a szivacsot. Ha pisil, akkor mosom mindkettőt, és rakok újat. Nekem ez vált be. És nem is hideg, és nem is ragad oda a baba hozzá.
2008. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Nálunk a pelenkázó szivacson eleinte textil pelus volt, amit ha összekakilt a pici lányom, nagyon nehéz volt kimosni. Egyik barátnőmtől kaptam eldobható pelenkázó alátétet, aminek vízhatlan az alja, a tetején pedig az eldobható pelenkáhóz hasonló puha réteg van. Rossmann-ban, DM-ben, TESCO-ban vagy bababoltokban lehet kapni. (Én Rossmann-osat szoktam venni 10db kerül 900.- forintba.)

Zita

2008. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha megengedheted magadnak, nagyon tudom ajánlani a pelenkázó feltétet. Nem muszáj minden pelenkázáskor cserélni, kb. naponta jó azért (no persze, ha kaki-pisi rámegy, akkor feltétlen). A textilpelus nálunk nem vált be, állandóan összegyűrte. Ez viszont nagyon jó! Dm-ben kb. 800-900 Ft. egy 10 db-os csomag. 4,5 hós kislány anyukája.
2008. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

én úgy csináltam, hogy fogtam egy picivel nagyobb deszkát, mint a kis ágy. Egy régi fotelágy szivacsát szabtam hozzá méretre és viaszos vászon terítővel borítottam be belövő kapocs segítségével. Könnyen tisztán tartható, és olyan mintájú viaszos vásznat vettem, amilyet akartam. Egy normál méretű asztal terítőnyi 500-forint volt.

2008. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!