Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy hisztéria a...

Mi ez a nagy hisztéria a családi pótlék körül?

Figyelt kérdés
Naponta 5-en megkérdezik, hihetetlen.......
2013. okt. 30. 09:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nincs benne rosszindulat továbbra sem kedves válaszoló.

Nap mint nap szopi közben - szo-szo - itt vagyok, már egy hete olvasom a családi pótlékos kérdéseket.

2013. okt. 30. 11:49
 22/28 zabmester ***** válasza:
Hát igazság szerint most én is nagyon várom, az október elég húzós volt nekünk, és az sem jön éppen jól, hogy csak ötödikén jön. De az tény, hogy attól nem lesz hamarabb, hogy kérdezgetem, ezért nem is teszem. Mindig is úgy volt, hogy a hónap első munkanapján utalnak, és a következő munkanapon lesz a számlán, most sem lesz máshogy.
2013. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Holnap a számlán lesz!
2013. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 zabmester ***** válasza:
100%
Közben én is utánanéztem, el is csodálkoztam rendesen :D Na, ilyen sem mostanában volt, én talán egy ilyen alkalomra emlékszem hat év alatt, amióta gyerekem van :) Mondjuk ha nincs ez a kérdés, eszembe sem jutott volna megnézni, úgyhogy valahol azért csak hasznos. Bár ha nem tudok róla, holnap reggel jó kis meglepi lett volna az sms :D
2013. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Utolsó tavaly novemberben is így volt,mert akkor is volt 100 ilyen kérdés.
2013. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszônöm 22-es :-)
2013. okt. 30. 12:09
 27/28 A kérdező kommentje:

Na meg persze a többieknek is :-)

Ja, én nem pontoztam senki sehova...nem szoktam.

2013. okt. 30. 12:12
 28/28 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi,hogy kinek mi a fene köze van ahhoz,hogy ki és miért várja a családi pótlékot. Mindenkinek meg van rá a nyomós oka. Akinek meg tök mind1 mikor van miért olvassa el a kérdést??????????????
2013. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!