Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy hisztéria a...

Mi ez a nagy hisztéria a családi pótlék körül?

Figyelt kérdés
Naponta 5-en megkérdezik, hihetetlen.......
2013. okt. 30. 09:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen kérdések sokkal idegesítőbbek. Miért kell csámcsogni mások nyomorán? Örülj neki, hogy neked nem számít 4-5 nap (mert most nem 1 napról van szó)és foglalkozz a saját dolgoddal. Félre értés ne essék én nem írok ki ilyen kérdést, de felháborít az ilyen rosszindulat.
2013. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%
Bocsánat "félreértés" akart lenni.
2013. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%
amúgy meg az internettel tulajdonképpen nagyon sok pénzt meg lehet spórolni, mint pl telefonszámla, és sokkal könnyebben tud tájékozódni is az ember, szinte alap dolog lett egy háztartásban! 1 havi netdíjból mit is tudna venni? Egy ebéd ára...
2013. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahol egy nap ennyire számít ott nem hiszem, hogy havi 3000-4000 ne számítana utolsó.

Telefonra meg csak annyit,hogy minek előfizetés annak akinek annyira nincs pénze.


Én azt nem értem, ha most annyira számít egy nap akkor jövő hónapban amikor az előző egy nappal előbb elfogy viszont szokásos időben utalják a következőt akkor mi lesz?


Szerintem a többségnek egyáltalán nem számít, vagy nem kenyérre, számlára kell ez a pénz, csak a szokásos hiszti.

2013. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Amúgy meg semmi rosszindulat nincs a kérdésben, de ha egyszer már van neki net, miért nem a mák oldalán keresik rá a választ...

Az meg egy dolog, hogy most pár nappal előbb kapják, de következő hónapban nem, szóval több napra kell beosztani.

Szóval, miért itt kell ezt kérdezgetni, továbbra sem tudom...

2013. okt. 30. 11:37
 16/28 anonim ***** válasza:
74%
Erre írtam azt utolsó, hogy nem tudhatod miért várja a csp-t... nem biztos hogy kenyeret akar venni. Nyilván ha annyira számítana az a 2-3000 Ft, akkor nem lenne internet, mert egyértelmű hogy akkor ha csak az van, inkább kajára megy el.
2013. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%

Nincs benne rosszindulat? Háát én nem úgy vettem észre "kedves" kérdező.

Miért ne kérdezhetné meg? A mák honlapja amúgy egy katyvasz és nem biztos hogy megtalálod rajta azt amit keresel......

2013. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
25%
De ha meg nem kenyérre kell akkor meg mi a fenét számít egy nap? Szóval megint csak ott tartunk, hogy egy szokás hiszti csak.
2013. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
Attól még megkérdezheti, nem? Én is vártam annak idején amikor gyeden voltam, mert sokszor volt úgy hogy kinéztem egy ruhát a gyerkőcnek, és alig vártam hogy láthassam rajta pl, viszont az előző havi pénzből nem vehettem meg mert úgy volt kiszámolva hogy elég legyen. Persze mióta dolgozok, nincs ilyen probléma!
2013. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Meg megkérdezheti csak mondjuk az első oldalát átnézhetné kérdés előtt, hogy nincs-e ilyen kérdés. Másrészt nagyon sokszor úgy volt beállítva,mintha éhen halna ha nem jön előbb, és milyen szemét az akinek nem számít egy nap.
2013. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!