Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kapnék fizetést ha a...

Mikor kapnék fizetést ha a cégem nem tb kifizető hely? A jun. Fizumat várom.

Figyelt kérdés
Május elejétől vagyok állományban. Sajna a Cégem nem tb kifiz. hely. Most szinte semmi fizut nem kaptam mert a tb-től várom majd. Mennyi idő mire kiküldik? Tatabányán hol tudok érdeklődni és mikortól érdemes? Mennyi a max idő amddig el kell hogy küldjék.
2008. júl. 8. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a tb sajnos később tudja utalni, de szerintem kb 15.-éig megkapod, mert a céged küldi át az igazolást, hogy nem vetted fel a munkát és valóban táppénzen vagy és ők utána utalják..

Nálunk van egy TB épület ahol minden ilyet intézhetünk, de gondolom te a munkahelyen adod le a táppénzespapírt és mire azok átküldik..hát nem tudom kicsit zaklasd a melóhelyeden az adminisztrátorokat....Tatabányán nem vihetnéd egyenest a tb-hez?-ezt is a munkahelyen tudják megmondani.

2008. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tb 30napon belül utal.Ez tuti én magamnak intézek mindent hónapok óta.A tbs nő mondta sajna sokan úgy járnak,hogy a munkáltató késve vagy egyáltalán nem adja be a papírokat.Előbb rá kellene kérdezni a tbnél,hogy bennt vannak e a papírok..Ha pl táppénzen vagy akkor kellett,hogy kapjál a tb-től egy igazolást amiben leírják mennyi táppénzt vettél igényben.Hidd el így működik én már kétszer végig csináltam ezt,most adtam be a tgyás papírokat-pedig van munkáltatóm de kértem én intézhessem,így tuti nem fog csúszni semmi.Ha Tatabányán vagy a közelében van tb kirendeltség akko rott meg tudod ezeket kérdezni és tanulván az esetből ,tudsz majd ott intézkedni.Amúgy a teve ui i,tbnél kel érdeklődni..na most nem tudom a számukat de a neten benne van...és ha le vannak adva a papírok akkor megmondják mikor kapod meg.Én pl a máj.1-jun4ig levő táppénzemet valahogy jun 10körül adtam le a papírokat és meg is lepődtem,hogy jun 25én már a számlámon volt.De mondom én beviszek mindenta legközelebbi tbhez.Írj ha van kérdésed hátha tudok segíteni.39hetes kismama
2008. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!