Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után megnyúlt bőrredő...

Szülés után megnyúlt bőrredő a végbélnyílásnál?

Figyelt kérdés

Tényleg lehet megnyúlt bőrredő a végbélnyílásnál szülés után, tapasztalt már valaki hasonlót? Mert én eddig azt hittem talán az aranyér miatt maradt ott valami, de most hallottam hogy szülés után elég gyakori, hogy megnyúlt bőrredőt lehet ott tapintani. Teljesen puha, rugalmas felszine inkább redős valami ami talán csak kívül van. Ha valaki tapasztalt hasonlót írja le nekem és nyugtasson meg, hogy van ilyen és nem valami komolyabb dolog ez.

Előre is köszönöm!


2009. nov. 14. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonlót észlelek magamon, én is azt hittem, aranyér, de mivel teljesen fájdalmatlan, se nem nagyobb se nem kisebb mióta szültem, így nem nagyon törődtem vele eddig. A lányom 2 éves lesz, most várom a 2. babámat, remélem nem fog súlyosbodni a dolog, és így marad.

2009. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, igazából én a 2. terhességem alatt vettem észre, de akkor is vizsgált pár doki és nem mondta egyik sem hogy ez esetleg valami komolyabb dolog lenne, igaz nem is kérdeztem. Eddig engem sem zavart, hogy ott van, most megyek rákszűrésre, lehet azért rákérdezek.
2009. nov. 14. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megkérdezhetem, hogy honnan hallottad/olvastad, hogy ez gyakori dolog? Az én nőgyógyászom se mondott rá semmit, igaz, én se hívtam fel rá a figyelmét :-) Lehet, hogy azért én is rákérdezek legközelebb, bár ha nem okoz panaszt, nem hiszem hogy törődik vele az orvos, max. szépészeti probléma.
2009. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Itt olvastam [link] Amúgy máshonnan még nem nagyon hallottam, pedig állitólag teljesen normális szülés után, meg egyszer kérdeztem egy proktológust az egyik topikba ő irta, hogy ez szülés után teljesen általános. Jó lenne ha erről többet lehetne tudni, mert én előszőr nagyon megijedtem, hogy mi lehet az és remélem hogy tényleg csak erről van szó. Kedden megyek dokihoz majd megirom hogy mit mondott :)

2009. nov. 15. 18:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, az Osztályozások, tipusok címszó alatt van erről szó ha nem akarod végigolvasni az egészet.
2009. nov. 15. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi a linket, és várom a híreket! :-)
2009. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Voltam dokinál, igazából semmi lényegset nem mondott, csak azt hogy 2 gyerek szülése után ne csodálkozzak ezen :)

Kicsit megnyugodtam és tényleg remélem, hogy csak ennyiről van szó.Kicsit hipochonder vagyok és én már gondoltam mindenre. Innentől megprobálok nem foglalkozni a dologgal.

2009. nov. 20. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:
én 7 hónapja szültem, és nekem is ilyen. Én nem foglalkoztam vele, mivel tényleg ahol csak lehetett szétrepedt a bőröm (sajnos), ezeket a "redőket" is ennek tudtam be.
2009. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!