Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van kedvenc keresztnevetek?...

Van kedvenc keresztnevetek? És ha igen, mióta, és miért az?

Figyelt kérdés
Nekem pasi nevekből mindig a különcebbek tetszettek, jobbára x-esek, mint Alex, Félix, lány nevekből ( az akkor még különlegesebbnek számító) Mia, Kira, Kiara, Johanna.
2013. okt. 25. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak kedvenc fiúnevem van, már nagyon régóta (nem is tudom az okát). Máté :) Aztán mikor (teljesen tudattalanul) egy Máté mellett kötöttem ki, eldöntöttem, hogy örökre ez marad már a favorit :)
2013. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne volt,máig is van,és ugyanaz:Áron.Mindig is Elvis Presley volt a a kedvencem(1972-ben születtem),és az Ő középső neve volt Aaron(nálunk Áron).Az 1. fiam 1992-ben született,és Áron lett a neve.Már 21 éves múlt,de a mai napig nem tudnék neki másik nevet elképzelni.Különben Ő is nagyon szereti a nevét.Van 2 kicsi gyerkőc is(egy óvodás fiúcska és egy csecsemő lányka)Nekik is nagyon jó nevük van.A csajsziét megálmodtam,a kisebbik fiunk egy nagyon nagyon szeretett barátunk nevét kapta.
2013. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon regota tetszik a Kira nev nekem is, nem tudom, miert, de regota favorit. Ha csajszi lesz a bebim, biztos Kira lesz :)

Fiunal mar tinilany korom ota a Daniel a favorit, igy nem is lepett meg, hogy miert pont egy Daniel mellett horgonyoztam le :)

10hkm

2013. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kira a kislányom, így az a kedvenc :-). 3 éves múlt 3 hónappal, akkor tetszett meg a név, amikor kb. 4 hónapos terhes voltam. Most tetszik még a Gréta, Nóra, Liza, Alexa, fiúból pedig a Gergő tetszik nagyon, de a Márk is jó.
2013. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

18 éves voltam, amikor beleszerettem a Maja névbe, nem tudom az okát egyébként. Akkor döntöttem el, hogy ha végre lesz egy kislányom, akkor így fogják hívni. Közben volt sok apajelölt, a név mégsem változott. Végül 28 évesen született meg Majácskám :)

Az mondjuk kicsit zavar, hogy épp mostanában lett felkapott név, mikor megszületett a lányom, rá 2 napra szintén született egy kislány ezzel a névvel, utolsó nap egy szobában is voltunk :)

2013. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lánynévben az Abigél volt a kedvencem- fiuban a Hunor.

Férjemnek is nagyon tetszett a Hunor és így nem volt vita mi legyen a kicsi neve.

3kisfiunk született, és a Hunor után már arra törekedtünk, hogy egy vonalon haladjunk kb a névválasztással, ha már az egyik magyaros nevet kapott, akkor a többi is, és így választottunk- de nem ilyen túl hipermagyar neveket. :)

egy Hunor mellett nem tetszett volna pl egy Kevin. :)) Férjemnek sem.

2013. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sokaig a Roland volt a kedvenc, aztan jott az Adam, ami az orok kedvenc lett. igy is hivjak a 20 hos fiamat :-)

Ha majd lesz teso, es fiucska lesz, a Mate nevet fogja kapni.

Ha hugi erkezne, Alexa lesz :-)

2013. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 avie21 ***** válasza:
Nekem az Aliz név tetszik a legjobban, elég rég óta, kb. 10 éve.:) Fiú névből a Zoltán a favorit, az is elég régóta tetszik.
2013. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Borbála. Fogalmam nincs miért, de a lányomat biztos így fogják hívni :)
2013. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Tamara! Szerintem szep nev!
2013. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!