Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hol lehet kapni...

Anyukák! Hol lehet kapni sima, egyszerű kötött sapkát 1 éves gyerekre?

Figyelt kérdés
Néztem a Brendonban,C&A-ban,nincs sehol semmi.
2013. okt. 21. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Kötő- és mindenfelé nagy minta (verdák,pókember) nélkülit?
2013. okt. 21. 10:28
 2/8 anonim ***** válasza:
H&m-ben láttam cuki kötött sapikat
2013. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
h&m-be vettem 1700 körûl volt!
2013. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Belinkelnéd légyszi,hogy milyen?
2013. okt. 21. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én is H&M-ben vettem, a linken az utolsó képen van, az a kis masnis. Volt még kékben, én olyat vettem és fehérben is. Nem írtad, hogy fiú vagy lány kellene, én lányt vettem ott, ezért azt linkeltem... :)

[link]

2013. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam a Tescoban is.
2013. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kínaiban vettem a fiamnak.
2013. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kisfiúnak kell. Képzeljétek,ma elindultam céltudatosan,hogy márpedig én veszek egy sapkát... Sehol... Voltam a h&m-ben,majd pénteken jönnek új sapik,lányba bezzeg volt egy csomó és nagyon szépek. Lementem a tescoba,na ott abszolút semmi,egyféle kötött,ráhúzós volt,abból pedig a 12-24m is kicsinek tűnt. Más nem volt,vagyis de,verdás,hatalmas mintával az elején. Voltam kínaiba is,ott is csak lányosból van olyan,amilyet szeretnék neki fiúba. Tele volt minden itt is verdás/pókemberes/simléderes sapkákkal :((( egyébként vidéki vagyok,de budapesten is néztem az Asia centerben,ott sem találtam. A brendon honlapján volt egy,ami tetszett,de az áruházban már nem találtam.. Nem értem és szomorú vagyok,hogy egy teljesen egyszerű sapkát,minimális mintával,vagy anélkül nem lehet kapni... Szinte hihetetlen.
2013. okt. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!