Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Angyalka...

Mi a véleményetek az Angyalka névről?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem adnám a gyerekemnek, nekem nem tetszik.
2013. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Gondolj bele, hogy az a gyerek egyszer felnő és körbe fogják röhögni, ahányszor csak bemutatkozik.
2013. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

lehet morbid leszek egy cseppet, de halott gyerekekre szokták mondani, hogy Angyalka

nem, nem tetszik, meg sem fordulna a fejemben, akkor inkább már Hajnalka

2013. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszik egyébként. Lehet egyáltalán becézni?
2013. okt. 18. 20:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Mindig egy halott kislány képe ugrik be róla :(
2013. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, h túl sokat olvasgattam mostanában 1 bizonyos weboldald (Hál'Istennek személyes motiváció nincs), de soha, semmilyen körülmények között nem adnám a gyerekemnek ezt a nevet (bár nem lesz több, 2 már van) www.angyalokszulei.hu
2013. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

...x5.. a vörösiszap tragédiánál egy Angyalka volt az egyik áldozat..


Angéla,Angelika jobb, ha már.

2013. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Olyan nevet érdemes adni a gyereknek, amit büszkén viselhet ovis korában, felnőttként, de nyugdíjasként is. Én 30 éves vagyok és nagyon kellemetlenül érezném magam, ha Angyalkaként kellene bemutatkoznom.

Azt meg még nem is említettem, h mi történik akkor, ha a kislány történetesen csúnyácska lesz. Körberöhögik majd mindenhol, ami tönkreteszi majd az önbizalmát.

2013. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon idióta név.
2013. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem adnám a gyerekemnek, de kinek a pap, kinek a papné. Ha neked tetszik, akkor hajrá. Amúgy én ismerek egy Angyalkát (kb. most 16-17 éves, szóval eléggé "mai csirke") és őt Angyinak becézik.
2013. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!