Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fehérvári anyukák! Hova...

Fehérvári anyukák! Hova szoktatok járni babaruhát turkálni? Hova érdemes?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 16:56
 1/4 vav22 ***** válasza:
100%
Szia! Én szeretek turkálóba babaruhát venni, mert olcsón gyönyörű ruhákat lehet kifogni. Az én kedvenc helyem a vasúttól nem messze van. Meg nem mondom milyen utca,de ha a vasúttól elkezdessz sétálni a kórház irányába, a Banhof felé és bal oldalon az egyik sarkon van. Sajnos én rengeteget vagyok egyedül így nem igazán jutok el oda a 3,5 hónapos Picúrral, de ha tehetem csak oda megyek. Első babás vagy amúgy? Mekkora a Picúr? :-) Jah! És a plázában is találtam a turkálóban jó cuccokat,de ott 2500/kg. Amit először írtam, a vasút közeli, ott hétfőn és szerdán van bálabontás, akkor asszem 1500/kg,de olyankor érdemes babaruhát venni, mert az nem nagy súly és ki is fosztják hamar... Minden jót! Remélem tudtam segíteni! :-)
2009. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen! Eddig egy turkálóba jártam (falközbe), de valami iszonyat drága és ezért keresek másikat. :)

Igen, első baba: most 8 hónapos a kisfiam.

2009. nov. 15. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:

a plazas turkaló hétfőn és kedden éri meg mert akkor akció van. csak akkor már nincs annyi minden.

meg még a deák ferenc utcaiba vannak jó dolgok.

2009. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én oda szeretek,ahol van a Hangár.Ott az üzletsor másik végébe jók szoktak lenni.De hétfőn a legérdemesebb menni.
2009. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!