Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fehérvári anyukák! Ki tudná...

Fehérvári anyukák! Ki tudná megmondani, hogy melyik turkálóba lehet venni olcsó, de jó baba ruhákat? És melyik héten? Vagy ez folyamatosan van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Folyamatosan van, de azért ki is kell fogni. Én szeretem a Kincses Piacot is (jó nagy és szoktam jókat találni náluk).

[link]

Vagy pedig a Hádákban.

2011. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. febr. 2. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Megaston-ban a Távirda utca elején a két szintes épületben!Minden csütörtökön délután van árucsere!Nagyon jókat ki lehet fogni!Aztán a piacnál a Háda turi is nagyon jó de ott db-áras és pénteken reggel van teljes árucsere!Remélem tudtam segíteni!:)

2011. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugy akartam bocsi írni hogy most pénteken van árucsere nem minden pénteken!:)Minden hónap első péntekjén van teljes árucsere!De megéri hétközben is benézni!:)

Üdv

2011. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oks,köszi neked is :)
2011. febr. 2. 10:47
 6/11 anonim ***** válasza:
A Mártírok útján van kettő is.Olcsó és jó minőségű ruhák vannak.Hétfő-csütörtök van árucsere.
2011. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Meg lehet ott valahol állni kocsival?Hol van pontosan?

2011. febr. 3. 10:43
 8/11 anonim ***** válasza:
A Mártírok útján az egyik az elején a felüljárónál a Gyár utcában.Ott parkolósáv van.A másik,ahogy a kórházhoz kanyarodsz le kicsit tovább mész ott van a Vénusz udvarban.Ott az udvarban tudsz parkolni.
2011. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi,nagyon aranyos vagy!

És még azt is megkérdezhetem,hogy meddig vannak ezek nyitva?Bocsi,hogy így megszórtalak a kérdéseimmel!

Köszi mégegyszer!

2011. febr. 4. 10:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Este 6-ig.A Mártírok útja elején lévő szerdán csak 3-ig.
2011. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!