Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogyan sikerült...

Anyukák, hogyan sikerült eltüntetni a hasatokról a terhesség alatt kialakult narancsbőrt (hájat)?

Figyelt kérdés
Még szoptatok. Viszont egy fél évem van rá, hogy a narancsbőrt (hájat) eltüntessem, mert akkor megyek vissza dolgozni és már unom a "megint terhes vagy?" kérdéseket... Egyébként mindenhol vékony vagyok már, csak a hasam nem akar visszaalakulni. Az itthoni módszerek híve vagyok, nem akarok kozmetikushoz menni vele.
2009. nov. 9. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alkat kérdése, nem nagyon lehet eltüntetni. A hájat még talán, de a narancsbőrt nem.

A hasizomerősítés és maszírozás biztos nem árt.

2009. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a narancsbört sehogy a szülés közbe kelet volna kened magad narancsböl elleni krémel ezt a védönök is szokták ajánlani!! a hájra nem tok mit irni mert nekem egyik gyerekemmmel se kelet fogyoznom pedig 20 kg-ot hiztam mind a kettövel és pilanatok alat viszfogytam eredti sulyomra !! sajnos
2009. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Terhesség alatt narancsbőr elleni krém?? Ilyet még nem hallottam. Én úgy tudom, hogy a narancsbőr elleni krém terhesség alatt direkt nem javasolt, a kiválasztódó méreganyagok miatt.

Nem a terhességi csíkokra gondoltál? Mert az ellen tudom, hogy van a terhesség alatt használható krém, de nekem nem terhességi csíkjaim vannak!

Légyszi, olyan válaszokat írjatok már, amiben konkrétum szerepel. Ha azt írjátok, hogy "nem tudom, nekem nem volt, de az a véleményem, hogy nem lehet megszüntetni", ezzel nem sokra megyek.

2009. nov. 10. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Terhesség ideje alatt terhességi csíkok kialakulása elleni krémet, olajat ajánlatos használni. Én nem tudok olyan krémről, ami narancsbőr megelőző. A narancsbőr lerakódott méreganyag. Először méregtelenítsd magad valami kúrával. Utána kezdj el hasra való gyakorlatokat csinálni. És maszírozd. A hideg-meleg váltófürdő is jó. Élénkíti a vérkeringést. Én Rubint Réka dvd-re (2009-es) tornáztam. Popsi-csípő/has/comb gyakorlatok vannak. 20-20 percesek, meg egy 40 perces nagyobb edzés. Nagyon hatásos. A has gyakorlatokhoz nem is kell semmi súly. Illetve figyelj a táplálkozásodra, hogy ne egyél sok szénhidrátot. Itt a borítójáról egy link [link]

Ááá ezt kerestem: [link] Innen le tudod tölteni! Youtube-on is van gyakorlat!

2009. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor nekilátok! :-)
2009. nov. 11. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!