Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki tudja, hogy hogy áll a...

Ki tudja, hogy hogy áll a Miskolci Semmelweis kórház szülészete? Elkészült már? Mikor fognak vissza költözni? Vagy már ez is megtörtént?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A szülészet november végén, december elején költözik
2009. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Reméljük!
2009. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én december 7-re vagyok kiírva. De jó lenne ha odamehetnék szülni! Presze csak akkor ha a baba időben érkezik.

És ha mégsem lenne készen akkor melyiket ajánljátok? A Megyeit vagy a Diósgyőrit?

2009. nov. 6. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Én a megyeit.Én is ott szültem most júliusban.Jók az orvosok is.A szülésznők és csecsemősök is kedvesek.

2009. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elvileg a diósgyőribe kell menni, hiszen ott működik a Semmelweis.

Viszont a költözéskor néhány napig egyik sem lesz, akkor a megyeibe irányítanak.


A diósgyőri elég vacakul néz ki, de a személyzet ugyanaz, mert a Semmelweisesek dolgoznak ott.

A megyei kicsit más felfogású (pl. szigorúbb a látogatás, nem átjáróház a kórterem, stb., én is csak olvastam róla).


Én azt hiszem, hogy Diósgyőrbe megyek majd, ha addigra nem költöznek vissza, mert akkor valószínűleg ismerős lesz az ügyeletes orvos, míg a megyeiben senkit nem ismerek. :)

2009. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó válaszoló: te mikor fogsz szülni? Én december 7-re vagyok kiírva. :)

Nekem teljesen mindegy melyikbe megyek, mert nincs fogadott orvosom és nem is ismerek egyik kórházban sem senkit. Remélem nem fogok csalódni :)

2009. nov. 9. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Nekem sincs fogadott orvosom, szülésznőt pedig még nem is láttam, úgyhogy nem fogok kétségbe esni, ha januárra sem költöznek vissza, amikor én szülök :)

A megyei nekem közelebb van, jobb helyen, mint a vasgyári. És egyáltalán nem bánnám, ha a szoba nem lenne nyitva a látogatók előtt, főleg ilyen vírusos időszakban! Nem mellesleg tudom, hogy milyen fontos lenne pihenni az első napokban. A Semmelweisben nem lehet, ha olyan szobatársat fogsz ki, akihez egész nap bejárnak. Állítólag ott szabadon járnak-kelnek a látogatók, míg a megyeiben szigorúbbak ilyen téren.

Tapasztalatom még nincs, ezeket csak olvastam a kórházainkról :)

2009. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De hogyhogy nem ismersz senkit, nem Miskolcra jársz terhes-gondozásra? Vagy olyan orvoshoz jársz, aki nem vállal szülést?
2009. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


A kérdésre válaszolva: azért nem ismerek senkit Miskolcon, mert én Tiszaújvárosi vagyok és itt az sztk-s orvoshoz járok. (itt nálunk mindent megcsinálnak, nem kell külön semmiért Miskolcra menni). Viszont szülni már oda kell menni, mert helyileg oda tartozunk.

2009. nov. 12. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!